GOLF & CORNY TEST! Milline on perekond Koovitite lemmik Corny?

Sel nädalal testis Corny batoone ajakirja Golf toimetaja Joanna Koovit oma perekonnaga. Joanna on kolme lapse ema, kes viibib hetkel lapsehoolduspuhkusel. Et testida batoone, korraldas perekond ilusa ilmaga pikniku ning maitses kaheksat erinevat Corny batooni.

Perekond kasutab Corny batoone tihti väljasõitudel, kuna neid on hea kaasa võtta ja need on toitvad. “Ei määri last ja autot liialt ning ise ampsaks ka kui on magusaisu,” kiidab Joanna.

Pereisa Kaupo lemmikuks osutus Corny BIG banaani-karamelli Limited edition batoon. “Pakend on särav ja paistab kohe silma, lõhn on ahvatlev, banaanine ja karamelline,” räägib ta. “Järelmaitse on sõltuvusttekitavalt karamelline.”

Golfi toimetaja Joanna valis aga oma kindlaks lemmikuks Corny BIG maapähkli-šokolaadi müslibatooni. “Pakend pole liiga ergas ja on isutekitav, lõhn on mõnusalt maapähklivõine,” räägib ta oma lemmikust. “Väga pähkline, karamelline ja mõnus, vahepeal on tunda soolakat maitset, minu lemmik!

Väikese katsetaja Iti lemmikud olid kõik šokolaadised batoonid ning pisike Jete vastas täis suuga küsimusele, mis talle kõige rohkem maitses, batoonidele osutades: “Need kõiksugused!”

Šokolaadistest batoonidest katsetati Corny BIG piimašokolaadiga müslibatooni. “Üks õige magusasõbra amps, väga magus!” kiitis kogu pere.

Kookose-šokolaadi batoon oli ehk isegi pisut liiga magus, aga üks õige kookosearmastaja sellest kindlasti ära ei ütle.

Corny BIG banaani-šokolaadi müslibatoon üllatas oma õhulikusega ja hõrgu banaanimaitsega ja šokolaadise järelmaitsega, Corny BIG Milk müslibatoon piimatäidise ja kakaoga meenutas aga piimašokolaadikokteili. Corny BIG browniega müslibatoon sobib aga neile, kes armastavad mõrkjamat järelmaitset.

Corny BIG jõhvikatega müslibatoon tundub oma marjase ja värske maitsega väga tervislik ning on perekonna sõnul hea vahepala neile, kes soovivad värskemat ja hapukamat maitset.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga