GOLF & CORNY TEST! Milline on golfimängija Pille Teearu lemmik Corny?

Selle nädala Corny batoonide testija on ajakirja Golf tervisekülje toimetaja ja golfimängija Pille Teearu. Pille on kirglik golfimängija, kellele on Corny ammusest ajast tuttav, sest Corny on olnud alati golfivõistluste toetaja. Ta armastab batoone eelkõige võtta kaasa golfirajale, kus on hea nendega kiirelt maiustada.

Pille kõige lemmikumaks batooniks osutus Corny BIG jõhvikatega müslibatoon. “Õige pisut oleks soovinud säravamat värvi pakendit. Maitses oli tubli annus jõhvikat, mis on väga hea märk!” kiidab ta. “Maitselt lemmik, hea ja hapukas. Mahub hästi taskusse ja kotti. Mu lemmik number 1!”


Teisel koha võitis Corny BIG kookose-šokolaadi müslibatoon. “Meeldib sinist värvi pakend, kohe tunneb ära, et Corny toode,” räägib ta esmamuljetest. “Kookos on mu lemmik! Šokolaad ja kookos sobivad väga hästi kokku.”

Kolmanda lemmikuna toob Pille välja Corny BIG Milk banaani- ja karamellimaitselise piimakreemiga batooni. “Pakend sarnaneb banaani batoonile, aga lõhn on hea karamelline,” kirjeldab ta. “Kolm kihti näeb väga hea välja. Karamell püsib järelmaitses kaua, karamell on üks minu lemmikmaitsetest.”

Pille armastab rohkem hapukamaid maitseid, aga proovis ka magusamaid Corny batoone. Corny BIG banaani-šokolaadi müslibatoon torkas talle iseäranis silma kollase ilusa pakendiga ning magusalt banaanise lõhnaga. Corny BIG Milk müslibatoon piimatäidise ja kakaoga oli tugeva piimase lõhna ning magusa järelmaitsega. Corny BIG browniega müslibatoon üllatas tugeva šokolaadilõhnaga ja pika magusa järelmaitsega.

Corny BIG piimašokolaadiga müslibatooni järelmaitse oli tumedale šokolaadile omaselt natuke mõru ning Corny BIG maapähkli-šokolaadi müslibatoon tervislikult pähkline.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga