GOLF & CORNY TEST! Milline on golfimängija Margit Ritsi pere lemmik Corny?

Seekord testis Corny batoone Valgeranna golfiklubi naiste kapten Margit Rits koos oma perekonnaga. “Kuna on keerulised ajad ja kodust välja ei saa, siis oligi meil minu sünnipäeval Corny batoone testides põhjust ilusti riidesse panna ja golfiväljakule minna,” rõõmustas Margit. Koos testiti toredal koosveedetud päeval batoone koos 16aastase tütre Beritiga, 13aastase poja Robiniga ja 26aastase minia Monikaga.

Margiti vaieldamatuks lemmikuks osutus Corny BIG jõhvikatega nagu pojal Robinilgi. “Minu hinne sellele batoonile on viis pluss, kõik on paigas!” rääkis ta. “Golfirajale haaraksin kaasa hea meelega selle, Corny BIG banaani-šokolaadi batooni või magusa Corny BIG piimašokolaadiga müslibatooni.”

16aastane Berit valis enda lemmikuks Corny BIG kookose-šokolaadi müslibatooni, millel on mõnus lõhn, värv ja magus šokolaadine-kookosene maitse.

13aastane perepoeg Robin nautis kõige enam hapukat Corny BIG jõhvikate müslibatooni, ent ütles, et tahaks nii värskelt ja hapukalt batoonilt värvilisemat maitset. Ehkki suurt batooni on hea maiustada, võiks see Robini sõnul mahtuda taskusse.

Margiti 26aastane minia Monika valis oma lemmikuks toitva Corny BIG banaani-šokolaadi müslibatooni. Iseäranis meeldis talle maitse ja lõhn. “Ainult avada võiks olla natuke kergem,” kommenteeris ta.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga