GOLF & CORNY TEST! Milline on 11-aastase Marie Heleen Moloney lemmik Corny?

11-aastane Marie Heleen on Golfi toimetuse tähtis liige, kes ajakirja golfikoomikseid joonistab. Marie Heleenil ja tema sõbral on ehitatud kodu lähedale metsaonn. Ja kui nad vahel seal terve päeva aega veedavad, läheb ju ikka kõht tühjaks. Siis on hea kaasa haarata Corny batoonid. “Väga hea, et need sellises karbis on, saab korraga ilusti kaasa võtta ning teistele sõpradelegi jagada,” räägib Marie Heleen. “Arvan, et Corny poolt loodud batoonikarbike sobib nii golfirajale, piknikule ja nüüd on ka tõestus – seda on metsaonni ka hea kaasa haarata.”

Marie Heleeni kolm lemmikut on Corny BIG maapähkli-šokolaadi batoon, Corny BIG Milk müslibatoon piimatäidise ja kakaoga ja Corny BIG kookose-šokolaadi müslibatoon.

Corny BIG maapähkli-šokolaadi puhul jäi Marie Heleenile  kohe esimese asjana silma selle batooni ilus värv. “Avada oli seda lihtne,” räägib ta. “Maitse poolest hakkas see kohe meeldima, sest see sisaldas kahte minu lemmikasja – maapähklit ja šokolaadi. Lõhn mõnusalt pähkline ning tundub, et see täidab ilusti kõhtu.”

Corny BIG kookose-šokolaadi müslibatooni nähes mõtles Marie Heleen kohe, kui hea oleks seda rannas süüa. “Avada oli seda väga lihtne ning ilus sinine värv hakkas kohe meeldima,” räägib ta. “Maitse oli väga hea, mõnus kookoseline. Lõhn on ka täpipealt kookos. Pakendit avades lööb ninna kohe kookoselõhn. Kindlasti soovitan seda ka teistele.”

Corny BIG Milk müslibatooni piimatäidise ja kakaoga pakend hakkas ka tüdrukule kohe silma. “Piimatäidis keskel tundus kohe teistest batoonidest erinev olevat,” räägib ta. “Lahti saamisega oli natukene raskusi, kuid sain hakkama ning maitse poolest hakkas kohe meeldima. Maitse oli mõnusalt piimane ja šokolaadine.” Marie Heleenile meeldis ka, et pakend oli täpselt paras, et taskusse pista.

Marie Heleeni vanaemale meeldis väga jõhvika müslibatoon. “See on väga hea hapuka maitsega ning päris kuivatatud jõhvikate maitse oli eriti mõnus,” kommenteeris vanaema Anne.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga