Genesisel osales maailma esikümnest üheksa meest

Californias 16. veebruaril lõppenud Genesis oli pärast 2007. aastat tugevaim turniir, mis pole suurturniir, Players või WGC.

Kolm päeva juhtis Matt Kuchar, lõpuks võitis aga Adam Scott (-11), kelle jaoks see oli esimene PGA Touri võit pärast 2016. aastat. Ta tõuseb nüüd esmakordselt pärast kolmeaastast vaheaega hooaja edetabeli esikümnesse.

Kuchar jagas 2. kohta Sung Kangi ja Scott Browniga (-9). Scott (Adam) jagas pärast kolmandat päeva liidripositsiooni ja lihtsalt hoidis seda viimasel: ta lõi 70, kui Kuchar lõi 72.

Pärast kolme päeva liidrikohta jaganud Rory McIlroy langes jagama 5. kohta (-8). Ta tegi 5. rajal kolmikvea (triple bogey).

T-10: Dustin Johnson.

T-17: Jon Rahm.

Brooks Koepka langes viimasel päeval 15 kohta jagama 43. kohta.

Tiger Woods lõpetas viimasena ehk 68. kohal (69, 73, 76, 77). Ta alustas esimesel päeval eagle’iga, kuid kolmandasse päeva jäi rada, kus ta pidi puttama neli korda.

Phil Mickelsonil ja Bubba Watsonil jäi läbimata sõel ehk cut.

Väljak oli nii keerukas, et kommentaatorid ütlesid juba avapäeval, et võitja peab olema rahul, kui lõpetab tulemusega -11. Seepärast oli veidi ootamatu, kui Kuchar võitis avapäeva tulemusega -7.

Selle nädala Mehhiko WGC-lt jäävad kõrvale neli esikümnemängijat ja nii mõnedki veel, kuigi turniiril puudub sõel. Woodsil on tervis vilets ja Playersiks on vaja valmistuda. Koepka, Justin Rose, Rickie Fowler ja Henrik Stenson pole kunagi seal hästi mänginud. Jason Day polegi seal kunagi mänginud. Kõrvale jääb ka Patrick Cantlay.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga