FOTOD! Tänavu teist korda toimunud Savi Open pani firmavõistluse klubi traditsioonide nimistusse

0

Foto: Ivo Kraus

5. augustil toimus Valgeranna golfiklubis White Beach Golf golfivõistlus Savi Open, kuhu olid oodatud osavõtjad kõikidest golfiklubidest. Sõltuvalt HCP-st mängiti HCP löögimängu või punktimängu ning erivõistlusteks olid “Pikim löök” rajal 1 ja “Lähim lipule” rajal 5 eraldi naiste ja meeste arvestuses.

Meeste 0-18 HCP-arvestuses olid parimad 1. Tanel Mällas tulemusega -3 ja 2. Tarmo Valgepea tulemusega -2. Klassis mehed/naised HCP-ga 36,1-54 olid parimad: 1. Janno Tomingas 35 ja 2. Uno Kõresaar 33; naised HCP-ga 0-36: 1. Kaire Kastor 35 ja 2. Riita Lillemets 35; mehed HCP-ga 18,1-36: 1. Kaido Pichen 39 ja 2. Valdo Knaps 33 ning juunioride klassis: 1. Arno-Kert Kaas 44 ja 2. Rasmus Kivila Jr 33.

Savi Open võistluse algatajaks on Pärnu ehitusfirma Savi AS-i suuromanik, Valgeranna klubiliige Sulev Laanpere, kes on toetanud mitmeid spordialasid ning kuna ta mängib sageli ka golfi, otsustas ta osa oma energiast ja materiaalsetest võimalustest golfile anda. „Laanpere on väga suur meie klubi patrioot: esimene, kes tuleb kevadel väljakule, ja läheb sügisel viimasena minema ning mängib sageli isegi üksi,” räägib klubi White Beach Golf juhataja Vahur Tamm.

Sulev Laanpere ise ütleb, et idee teha firma omanimeline võistlus tuli siis, kui tuli jutuks, et üks tema klubikaaslane oli mänginud mitme erineva ettevõtte korraldatud võistlusel. “Nii see Savi Open lahti läks. Kaasa tuldi ülimalt hästi, ja sai antud lubadus, et järgmisel aastal teeme jälle!” seletab golfiarendaja. Tänavu oli Savi Open teist korda ja sellest on kujunemas klubi White Beach Golf traditsiooniline võistlus, mis on iga hooaja kalendris sees.

VAATA GALERIID!
Fotod: Ivo Kraus

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga