FOTOD! Selgusid mid-amatööride meistrid

Pärnu Bays peeti 26.-27. juulini Eesti lahtised mid-amatööride meistrivõistlused.

Naistest läks avapäevaga juhtima Kristel Ulla, kuid ei suutnud teisel päeval avaüheksast ühtegi rada veata läbida ja langes 2. kohale tulemusega +38 (83, 99). Võitis teist aastat järjest Apawan Chinglek (+29: 90, 83). Kuna ta esindab Taid, läks Eesti meistri tiitel siiski Ullale, kes võitis ka 2015. aastal. Hõbeda sai Siiri Haller (+44) ja pronksi Anneli Esken (+46).

Meeste avapäeva parim oli Nick Flynn, kes parandas mängu meistrivõistluste lõpuks veelgi, tulemuseks -2 (72, 70).

„Ütlen ausalt: sellel väljakul kergeid radu pole. Kui otse ei löö, võib iga rada probleeme tekitada. Kõige raskem on ilmselt 11, kus green on väike. Samuti 18,“ ütles Inglismaalt pärit Flynn, kes mängis aastaid tagasi Eesti amatööride meistrivõistlustel ja armus sellesse, kui kirglikud osalejad olid.

Seekord oli osalejaid üheksast riigist. 2. kohta jagasid tulemusega +6 rootslane Jörgen Eriksson ja esimese Eesti meistri tiitli võitnud Tarmo Kivi, kes lõi avapäeval palli ka ühe löögiga auku. Kohalik hõbe Janar Toomessole (+16), pronks Anders Andersonile (+20).

Võistlusest saavad osa võtta mängijad, kelle vanus vähemalt 30 aastat. Meestel peab EGA HCP olema 24 või parem ja naistel 36 või parem.

Fotod: Kadri Palta

Pikemalt saab lugeda ajakirjast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga