Fotod: Pardigolfiga koguti üle 9000 euro

18. juulil mängiti EGCC-s Pardigolfi, millega koguti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule rekordilised üle 9000 euro.

Võistluse toetussumma tuli kokku ettevõtete toetusest ja lisaks võistlusjärgselt korraldatud heategevuslikust oksjonist, kus teosteks olid keerulises olukorras laste endi joonistused.

“Suurim tänu kõikidele, kes võistlusel osalesid, ettevõtetele, kes panustasid, ja oksjonil osalejatele, kes panustasid kokku 3000 eurot toetuseks. Täname ka Pardigolfi patrooni Eda-Ines Ettit, kes sel korral kahjuks ise võistelda ei saanud, aga lubas järgmisel aastal kindlasti stardis olla!” ütles EGCC.

Võistlusel mängiti punktimängu kolmes võistlusklassis: HCP kuni 18,5 mehed ja naised ning HCP üle 18,5. Esimeses grupis oli päeva parim Hanno Kross, kes teenis 18 rajaga kokku 41 punkti. Teise koha sai 40 punktiga Peep Markvardt ja kolmas oli Tarmo Villemi 38 punktiga.

Naiste arvestuses kogusid Viivika Nõmberg ja Kairi Luur 37 punkti. Neil oli ka sama HCP: 15,6. Võitja selgitamiseks tuli võrrelda viimase üheksa raja tulemust, ent mõlemad kogusid seal 18 punkti. Lõpuks võrreldi viimast kuut rada ja siis tuli pisike vahe sisse: võidu võttis Viivika Nõmberg, mis sellel võistlusel tegelikult kõige tähtsam kindlasti ei ole. Kolmanda koha sai 36 punktiga Anu Schmidt.

HCP üle 18,6 mängijatest tegi elu mängu Urmas Rauam, kes kogus 46 punkti. Teise koha saanud Terje Linnutaja sai samuti 46 punkti, kuid HCP-reeglit arvestades teenis võidu Urmas. Kolmandaks jäi samuti suurepärase mängu teinud ja 43 punkti teeninud Mati Rand.

Pardigolf on seni toimunud Rae väljakul ja nüüd kaks korda EGCC-s. Loodetavasti jõuab Pardigolf järgmistel aastatel kõikide Eesti väljakuteni, kus igast klubist liitub mängima liikmeid ja lisaks toetama ettevõtteid, et õilsal eesmärgil algatatud võistluse mõju oleks tulevikus veelgi suurem. 18. juulil peetud võistlus ja kogutud toetus reaalselt muudavad nii mõnegi pere elu ja võib-olla isegi päästavad mõne elu.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga