FOTOD! Niitväljal võtsid mõõtu nooruslikud “ülepoolesajalised” golfarid

Niitväljal võtsid mõõtu nooruslikud ülepoolesajalised golfarid02Niitvälja 50+ liiga on startinud ja esimene meeleolukas scramble 32 väga noorusliku golfariga mängitud – möödunud neljapäeval toimus Niitvälja Golfikeskuses liiga I osavõistlus Florida scramble mänguvormis, millele järgneb juba 6. mail II osavõistlus punktimänguna.

Golfikeskuse seeniortoimkonna juht Anne Petter selgitas, et kui esimene osavõistlus oli võistkondlik scramble-mäng, siis kolmapäevane on individuaalne, millelt saadakse punkte edetabelisse. “Võistlus käib läbi suve erinevates vormides, nii sportliku kui ka seltskondliku poole pealt,” lisas ta. Kolmapäevasele võistlusele saab ennast veel täna kirja panna, toimkonnajuhi sõnul võib osavõtuga rahule jääda, kuid tulijaid võiks rohkemgi olla.

30. aprilli osavõistlus oli hooaja sissejuhatus, aga juba oli põnevust ja mõõduvõtmist küllaga ning võitjavõistkonna selgitamiseks tuli teha lausa lisaerivõistlus. Võitja selgitamiseks valiti kahe parima ja võrdse tulemusega tiimi liikmete seast välja parimad puttajad, kelleks osutusid Toomas Abner ja Ulvi Ingver ning neile anti ülesandeks saada üheksanda raja griinil pall vähima löökide arvuga auku. Seekord tegi parima soorituse Ulvi ja tõi nii oma võistkonnale I koha. Võidukasse tiimi kuulusid Anne Metsis, Aivo Hommik, Karl Lell ja Ulvi Ingver ning tulemuseks oli 74 lööki. Auväärse II koha saavutas võistkond koosseisus Mare Peterson, Raivo Velsberg, Toomas Abnerja Tõnu Stolsten samuti 74 löögiga.

Erivõistluste parimad olid teisel rajal lipule lähima löögi sooritanud Allan Elerand tulemusega 1,82 ning 18. rajal pikimad avalöögid sooritanud Anne Metsis ja Aivo Hommik.

Järgmine osavõistlus toimub juba kolmapäeval 6. mail, mängitakse punktimängu ja siis saab alguse ka 50+ liiga edetabeli arvestus. Veel pole hilja liituda, tule ja naudi toredat seltskonda ja kevadet sportlikus õhkkonnas!

Niitvälja 50+ liiga on toreda traditsiooniga klubivõistlus, mis toimub 2015. aastal juba üheksandat korda (algas Vanameeste Liiga nime all). Osavõistlused toimuvad kord kuus aprillist oktoobrini algusega kell 15 ja võistluskohaks on Niitvälja Golfi 18-rajaline Park-väljak startidega 1. ja 10. tiilt.

Niitvälja 50+ liigast võivad osa võtta kõik golfimängijad, kellel on kehtiv ja aktiivne HCP ja kes on võistlussarja alguseks saanud 50-aastaseks. Igal osavõistlustel autasustatakse: parimat naist, parimat meest, parimat 65+ mängijat, erivõistluse võtjat ning paarisvõistluste puhul parimat paari. Niitvälja 50+ liiga kokkuvõttes autasustataks: edetabeli kolme paremat individuaaltulemust, parima scratch’i tulemust (naist ja meest eraldi), “kuningat” ehk kõige rohkem võite saavutanud mängijat, tublimat birdie’de tegijat ning tublimat par’ide tegijat. Võib koheselt liituda kogu sarjaga ja võib ka osa võtta vaid üksikutest osavõistlustest.

50+ liiga 30. aprilli võistluse tulemused (mänguvorm Florida scramble / löögimäng):

Anne Metsis / Aivo Hommik / Karl Lell / Ulvi Ingver 74 lööki
Mare Peterson / Raivo Velsberg / Toomas Abner / Tõnu Stolsten 74 lööki
Markus Mandala / Toomas Proos / Ülo Vahimets / Mati Säde 75 lööki
Hans Kass / Anne Reet Sibul / Jüri Kalda / Tõnis Luhamäe 76 lööki
Tarmo Holm / Allan Elerand / Anu Leisalu / Jaan Põldmaa 77 lööki
Reet Ojaveer / Urmas Sild / Juha Häkkanen / Pille Triin Mihelson 78 lööki
Anne Mari Vunder / Jüri Petter / Arvo Hiller / Margus Press 78 lööki
Indrek Pärn / Anne Petter / Jüri Rebane / Anne Piirsalu 81 lööki

Kõik tulemused leiate SIIT!

VAATA GALERIID!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga