FOTOD! Laine Randjärve sünnipäev golfiväljakul

Kutsusin selle aasta alguses Kesk- Eesti Tre Raadio saatesse “Head uudised” külaliseks endise poliitiku, kultuuriministri ja muusikapedagoogi Laine Randjärve, kes muuseas on riigikogu koosseisu valitud lausa neljal korral. Laine siiras olemine liigutas mind, tema tugevus võlus ja muude juttude seas tekib mul alati küsimus, kas minu vestluspartner on puutunud kokku ka golfiga… ja üllatus missugune, Laine on golfiväljakul oma sünnipäevagi maha pidanud.” – Monika Kuzmina

“Sünnipäev on mul suvel. Mulle meeldib teha natuke “kiiksuga” pidusid, et jääks meelde ja et ei oleks lihtsalt üks söömiseorgia.  Juhuslikult nägin reklaami, et Rae Golf korraldab tutvumispäevi algajatele huvilistele. Üks kuupäevadest klappis täpselt minu sünnipäevaga ja nii see otsus sündis.

Kohal oli tegelikult palju rahvast ja kogu päev kujunes väga meeleolukaks. Kõndisime raja läbi ja imetlesime kaunist ümbrust ning nautisime head ilma. Samuti tutvusime mitmete erinevate tehnikatega: püüdsime golfipalli veeretada lühikese maa pealt ja ka kauglööke. Juhendajaks oli väga sarmikas ja osav noor mees. Veetsime väljakul mitu tundi. Igal juhul saime maigu suhu ja uudishimu rahuldatud. Ja arusaamise sellest, et golfimäng pole mitte ainult lõbu ja lust, vaid nõuab suurt treenimist ja tööd, et saada vilumust selles pealtnäha kerges, aga vaieldamatult elegantses ning intelligentses mängus. Ja eks natuke peab õnne ka olema,”  kommenteeris Laine Randjärv.

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga