FOTOD: Golf X Rae kogus vähilastele üle 6000 euro!

Golf X Rae korraldas 21. septembril võistluse „Golf aitab“, mis on kutsutud ellu eesmärgiga pakkuda kõigile võimalust aidata vähihaigeid lapsi ja nende perekondi.

Esimest korda toimus heategevusvõistlus Golf X Rae väljakul 2017. aastal, algatajateks Anti Metsamaa ja Lauri Jürjen. Tookord koguti toetussumma SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi vähihaigete laste uute isolatsioonipalatite valmimiseks.

Järgmisel aastal kahjuks eraldi seda võistlust ei toimunud, kuid sellegipoolest ei unustatud heategevust: Golf X Rae väljakul iga-aastaselt toimuval Tibnor/SSAB võistlusel annetati Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule (EVLVL) 50 eurot iga birdie eest. Võistluse ellukutsujad olid Anti Metsamaa ja Richard Dobrus.

“Enne käesolevat golfihooaega istusime Anti ja ülejäänud meie pisikese korraldusmeeskonna liikmetega maha ja jõudsime tõdemusele, et “Golf aitab” on siiras ja aus üritus ja see peab saama traditsiooniks,” ütles korraldaja Üllar Aun. Vaatamata lühikesele korraldusajale polnud vaja „jah“ või „ei“ otsust langetada: see oli ilmselge “jah, teeme ära”!

„Tunneme uhkust, et heategevusvõistluse „Golf aitab 2019“ võib lugeda igati kordaläinuks!“ ütles Üllar Aun. Olenemata ilmaprognoosidest, mis tõotasid vihma, tuult ja suhteliselt jahedat õhutemperatuuri, õnnistas ilmataat osalejaid vägagi maheda ja sademeteta võistluspäevaga.

„Täname südamest ja siiralt igat kohaletulnud 43 võistlejat, et aitasite sellele võistlussarjale uuesti elu sisse puhuda! Korraldusmeeskonnaga lootsime natuke suuremat osavõtjatearvu, aga sellest tähtsam on inimeste pühendumus ja suhtumine: iga võistleja andis olulise panuse heategevuseks! Aitäh teile veel kord selle eest!“ lisas ta.

On meeldiv tõdeda, et kõikide osapoolte summaarne toetus oli kaugelt suurem, kui oleks julgenud üldse oodata. Selle kõige tulemusena saadi anda EVLVL-ile üle tšekk 5300 eurole, millele lisandus annetuskastist 902 eurot: kogu annetussumma 6202 eurot.

Võistlustulemused kujunesid järgnevalt:

Naised ühises klassis

1 Aljona Kallaste

2 Viivika Nõmberg

3 Kadri Prisk

Mehed HCP 0-18,5

1 Allan Roosipuu

2 Sven Naarits

3 Siim Valdlo

Mehed HCP 18,6 – 54

1 Janek Orumägi

2 Meelis Soasepp

3 Andrus Sündema

Vähim lööke: meestest Allan Roosipuu 72 lööki ja naistest Viivika Nõmberg 94 lööki.

„Erilise soojuse- ja tänutundega soovime tänada kõiki ettevõtteid ja häid inimesi, kes toetasid antud võistlust toodetega ja annetussummadega. Täname soliidse ja väärika auhinnalaua eest ettevõtteid Euronics, Maxime Trijol Cognac, Shishi, Balteco, Hansaviimistlus,  Tibnor/SSAB,  Golf X Rae ja (eraisikuna) Toomas Kõuhknat,“ sõnas Üllar Aun.

Võistluse õnnestumine sõltus väga palju sponsorite toetustest, kellele korraldajad on väga tänulikud suure panuse eest! Suurtoetajapaketi soetasid Hansaviimistlus, Reparo Ehitus, S.F.P. Grupp & YLLTech Consult, Koda Ehitus, Tibnor/SSAB. Suurtoetajapaketiga kaasnes tänutäheks võimalus veeta kolleegide või sõpradega üks meeldiv golfi demopäev Rae väljaku treeneriga.

„Oli ka ootamatult meeldivaid üllatusi. Päev enne võistlust laekus Linus Medicali toetuspakkumine. Nimelt suunasime iga võistleja osalustasust 15 eurot heategevusse, Linus Medical lubas aga duubeldada selle summa ja hoolimata osalejatearvust arvestada minimaalseks toetuseks 1000 eurot. Suur tänu selle heateo eest!“ lausus Aun.

Korraldajad ütlevad aitäh Saku Õlletehasele karastusjookide ja Saarioinen Eestile maitsvate Mamma suupistete eest.

Korraldajad tänavad DTL Consumer Productsi, kes andis võistlejatele rajale kaasa Corny energiabatoonid, ja Gravexit, kes tegi auhindadele graveeringud.

Suured tänud öeldakse kõikidele eraisikutele, kes tegid annetused „Golf aitab“ pangakontole või jätsid annetuse anonüümselt annetuskasti.

„Tänud meie pisikesele, kuid tublile ja üksmeelsele korraldusmeeskonnale: Merle Aun, Janika Taidema, Anti Metsamaa ja Terje Varem. Tänud suurepärase koostöö eest Golf X Rae väljakule ja meie väljakukohtunikule Lembit Sammelile,“ ütles Aun.

Kohtume „Golf aitab 2020“ võistlusel!

Fotod: Petri Hütt

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga