FOTOD! Eesti koondis käis Niitvälja Golf Scramble’il

11. oktoobril toimus Niitvälja Golf Scramble, mis oli ka selle hooaja võistkondliku võistlussarja finaalvõistlus.

Koos mängisid Kevin Jegers, Carl Hellat ja vennad Varjunid. Koos mängisid Janar Toomesso ja Niitvälja tänavuse aasta edetabeli parim Joel Rothberg. Vägev olnuks meeskond, kus mängisid Richard Teder, Ralf Kivi ja Robin Udodov, aga nemad lõpuks ei osalenud. Tundus ka, et terveks on saanud Joonas Turba käsi, aga ka tema jättis osalemata, kuigi seoses suure mängijatehuviga otsustasid korraldajad osaliselt kasutusele võtta ka PAR20-väljaku, et võimaldada võimalikult paljudele mängijatele pääsu võistlusele. Registreerunud oli ühel hetkel juba 166 võistlejat, võistlema läks neist lõpuks aga 151.

Mullu jäi koondislastel võit võtmata ja jäi ka tänavu. Parimad võistkondlikud HCP löögimängu tulemused tegid:

I koht – Anders Anderson, Ain Adamson, Ahti Meriniit, Aivar Riimets (59 lööki)
II koht – Kaido Peterson, Raido Raamat, Peep Pira, Anti Linhein (60 lööki)
III koht – Gert Holland, Lauri Ulla, Anu Kendra, Martti Martin (60 lööki)

Koondis tegi parima võistkondliku scratch’i Park-väljakul (18 rada): 56 lööki. Parima scratch-tulemuse teinud võistkonna liikmete nimed ja tulemus graveeritakse väärikale rändkarikale, mille on välja pannud klubiliikmed Peeter Tohver, Kristo Tohver, Erko Täht ja Indrek Visnapuu.

Parim võistkondlik scratch PAR20-väljakul oli -1. Kuna võrdseid tulemusi oli kokku üheksa, siis valiti võitja loosi teel. Palju õnne võistkonnale koosseisus Artur Aunapu, Õie Aunapu, Marcel Sokolov ja Artjom Sokolov!

ERIVÕISTLUSED
Lähim lipule Park-väljaku 2. rajal, ühises arvestuses – Jüri Petter (2 m)
Lähim lipule Park-väljaku 13. rajal, ühises arvestuses – Kristel Tammleht (1,12 m)
Pikim avalöök Park-väljaku 18. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses – Triin Jänes ja Rene Aguraiuja
Pikim avalöök PAR20-väljaku 1. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses – Katre Kõvask ja Carl Hellat
Lähim lipule PAR20-väljaku 2. rajal, ühises arvestuses – Markko Abel (1,12 m)
Pikim avalöök PAR20-väljaku 5. rajal, naised/mehed eraldi arvestuses – Katre Kõvask, Carl Hellat

VÕISTKONDLIKU VÕISTLUSSARJA EDETABEL 2020

Võistkondliku võistlussarja osavõistluste alusel peeti edetabeliarvestust. Selle hooaja edetabeli parim võistkond punktisummaga 159 punkti on TEAM ER. Võitja võistkonna liikmeteks Marie Kalmet, Sirli Söömer, Olev Kitvel, Peeter Kalmet, Kalle Kilk ja Liis Kilk. Palju õnne!

Võistkondliku võistlussarja eriauhind läks edetabeli parimale Niitvälja Golfi koostööpartneri võistkonnale. Sel aastal olid koostööpartneritest aktiivselt sarjas osalemas Harju Elekter ja Orkla Eesti. Suured tänud mõlemale võistkonnale ning sel korral õnnitlused võidu puhul Orklale! Orkla võidukasse tiimi kuulusid Katrin Kaare, Raul Mark, Janek Kalbin, Kaido Kaare, Marko Kaha ja Peeter Kibe!

Ühes võistkonnas võis olla 4-6 inimest ning igat osavõistlust võis mängida piiramatu arv kordi selleks osavõistluseks määratud ajaperioodi jooksul. Arvesse läks iga võistkonna mängitud parim tulemus. 2020. aasta võistkondlikus sarjas osales aktiivselt 10 võistkonda.

JUULI OSAVÕISTLUS

Juulikuus toimus sarja esimene osavõistlus – võistkondlik HCP punktimäng. Neli võistkonnaliiget mängisid HCP punktimängu, kus igal rajal läks arvesse üks (parim) tulemus võistkonna kohta. Juulikuu parima tulemuse mängis võistkond Parem-Vasak. Palju õnne, Heikki Põhi, Mati Timmusk, Kaido Fridolin, Andrus Tammo, Karin Põhi ja Robert Põhi!

AUGUSTIKUU OSAVÕISTLUS

Augustis mängiti võistkondlikku HCP löögimängu ning võistlusringile sai minna 2-4 võistkonnaliiget. Igal rajal läks arvesse parim HCP löögimängu netotulemus võistkonna kohta. Teise osavõistluse parim meeskond oli Team ER ehk Peeter Kalmet, Olev Kitvel, Marie Kalmet, Sirli Söömer, Liis Kilk ja Kalle Kilk. Palju õnne!

SEPTEMBRI OSAVÕISTLUS

Septembris mängiti kolmanda osavõistlusena Scramble’it ning võistlusringile sai minna neli võistkonna liiget. Septembrikuu parima tulemuse mängis võistkond Rohelised Pallid. Palju õnne, Margus Rosenstein, Andres Härma, Evelin Härma, Veiko Räim ja Margus Kaasik!

Korraldajad tänavad kõiki võistkondliku võistlussarja ja Scramble 2020 golfivõistluse osalejaid. Samuti suured tänud ja tervitused pikaajalise koostööpartneri Mandatum Life’i toredale tiimile ja fotograafile Mats Soomrele!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga