FOTOD! 2015. aasta DHL Freight Golf Trophy võitjad olid Maire Milder ja Rein Viru

Foto: Laura Elvelt

Foto: Laura Elvelt

DHL Freight äriüksus, mis on maanteetranspordipartneriks paljudele ettevõtetele, korraldas 7.augustil 11. korda oma klientidele invitational formaadis võistluse XI DHL Freight Golf Trophy. Traditsiooniliselt toimub kohtumine augusti esimesel reedel, kui väljak on parimas korras ja võistlejad vahetult enne klubi meistrivõistlusi parimas vormis. DHL Freight Golf Trophy peetakse alati Stabelford formaadis ning selle raames toimuvad mitmed erinevad jõukatsumised: 5. rajal, mis on DHL Freight’i rada, pikim avalöök, eriauhind birdie’de ja par’ide tegijatele ning lohutusauhind ka enim lööke teinud mängijale. „Lähim lipule“ võistlus toimus 6. rajal ja loomulikult sai tunnustuse osaliseks ka parim scratch-tulemus.

Traditsiooni üheks osaks on alati olnud võistluse logoga golfisärk, mis igal aastal on erinevat värvi. Seekord olid toonideks valitud must ja hõbe. Samuti on igal turniiril jagatud DHL-i logoga palle; sel aastal oli pallibrändiks Srixon.

Võistluste õnnestumisel mängib alati olulist rolli ilm ja ka sellel korral ei valmistanud ilmataat pettumust, sest kogu võistluse vältel oli taevas pilvitu ja paistis päike.

2015. aasta DHL Freight Golf Trophy võitjad olid Maire Milder ja Rein Viru ning parim scratch tuli Sami Seppänenilt (85 lööki).

VAATA GALERIID!
Fotod: Laura Elvelt

Tekst: ajakiri Golf
Artikkel ilmus ajakirja Golf sügisnumbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga