Endine Eesti Golfi Liidu peasekretär Piret Sepp juhib Golf X Rae golfiväljakut

Piret Sepp
Fotod: Margus Vilisoo

Pikka aega Eesti Golfi Liidu peasekretärina töötanud Piret Sepp otsustas pärast ametist loobumist endiselt golfimaailma jääda ning võttis uue väljakutsena vastu kunagise Suuresta Golfi, tänase Golf X Rae golfiväljaku tegevjuhi ametikoha. Uued väljakuomanikud soovivad Golf Experience brändi all palju positiivseid muudatusi teha ja erinevaid golfiteenuseid arendada. Suuresta Golfi brändi- ja sisumuutus Golf X Rae golfiväljakuks, uue asjatundliku meeskonna loomine, pluss investeeringud Golf X Rae golfiväljakusse, et Tallinna lähim golfiväljak saaks teenindada kõiki golfihuvilisi.

Uue tegevjuhi sõnul ei osanud ta arvata, et järgmine koht pärast Eesti Golfi Liidu sekretäri positsiooni on golfiväljaku juhtimine. “Ma olen golfiväljakute elu näinud pisut teise nurga alt ega olnud mõelnud, et võiksin üht neist juhtida,” ütleb ta, lisades, et on rõõm koos töötada noore ja tegusa Golf X tiimiga. Piret Sepp selgitab, et üheks tema eesmärgiks on lähiaastatel viia Golf X Rae golfiväljak Tallinnas Arigatos ja Tartus Lõunakeskuses asuvate golfistuudiotega samale tasemele. Muudatused peaksid külastajatele igal nädalal silma jääma. “Kõik tuleb järk-järgult, planeerimine ja ehitamine võtab, aga natuke aega.” lubab uus tegevjuht.

“Meil on väga hea meel, et Piret liitus Golf X Rae meeskonnaga. Tema eelnev laialdane kogemus golfis on Golf X Rae uue nägemuse ja plaanide elluviimisel suur väärtus. Golfiväljak on avatud ja tuleb väga põnev golfihooaeg,” kommenteeris Kristo Tullus, kes on Golf X Rae üks omanikest.

Golf X Rae golfiväljak ja restoran avatakse reedel, 21. aprillil kell 10 ning nädalavahetusel ollakse lahti kell 10-18.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga