Ellen Jundas: see löök oli „Halloo, kosmos!“

Rae Golfiklubi mängis 15. mail sarja Kolmapäevak.

Meeste esikolmik oli Allan Mägi (+3p ehk 21), Andrus Malva (21) ja Randar Lohu (20).

Naiste esikolmik oli Kadri Veskimeister (21), Merle Aun (20) ja Ljudmilla Prantsuzova (20).

Ellen Jundas (par) tuli viiendaks. Selja taha jäi ka sarja mullune võitja Siiri Haller.

„Mina olen positiivne inimene ja meeldib, kui grupp koosneb positiivsetest inimestest. Nii siis kolmapäeval juhtus, et kõik oli tore. Rajad üllatavad veel; kuna meil on muudatusi, siis 1. rajal on mul väike veehirm, püüan vett vältida ja löön liiga vasakule. 2. rada on kena pikk, oli päris hea seekord. 3. on meil metsa kutsuv rada, kus tihti lööme auti, kuid kolmapäeval oli mul pikim avalöök selle rajal,“ ütles Ellen.

„4. oli õnnega pooleks, sain hakkama. 5. oli ka keskmine. 6. oli super, ma puttan juba 80 m sellel rajal. 7. oli ok, oleks võinud paremini minna. 8. oli avalöök taevasse, millel mina ütlen alati: „Halloo, kosmos, siin paluks Maad.“ 9. rada oli hea, aga puttamist tuli palju,“ sõnab Ellen, kelle lemmikud tema keppide seas on Titleisti hübriid ja raud-7. „Mängisin ilma tarvita ja ühe palliga, see juba hea tulemus.“

Kui palju ta palle on siis elu jooksul ära kaotanud? Ellen usub, et mingi 200 kindlasti, kui mitte rohkem. Esimesel aastal kaotas kõige rohkem. Nüüd mängib viiendat hooaega. See ei tähenda, et ta palju välismaa golfi jälgiks, sealhulgas praegu PGA Championshippi.

Sarjas lähevad arvesse kaheksa paremat etappi. Meestest võitis mullu Hindrek Jõeleht.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga