Eksklusiivne intervjuu! Piret Sepp asus Golf X Raed juhtima

1

Golf X Rae väljaku uus tegevjuht Piret Sepp on enamikule golfaritest tuntud Eesti Golfi Liidu endise peasekretärina. Eesti golfimaailmas on aga viimasel ajal toimunud suured muudatused. Suuresta Golf, uue nimega Golf X Rae, sai uued omanikud Kristo Tulluse ja Indrek Kuivalliku näol ning kui meeskonda hakati kokku panema, jäi neile ilmselt silma ka peasekretäri ametist loobunud Piret.

Kuivõrd Golf X Rae väljakul aset leidvad muutused on juba silmaga nähtavad, on ka uue tegevjuhi amet väljakutsetest tulvil. Kuidas väljakujuhi töö välja hakkab nägema, räägib uus tegevjuht Piret Sepp ise.

Kas ettepanek sellele ametikohale tööle asuda tuli üllatusena?

Ikka üllatusena. Ma ei osanud arvata, et järgmine koht pärast Eesti Golfi Liidu sekretäri positsiooni on väljaku juhtimine. Ma olen väljakute elu näinud teise nurga alt ega plaaninud, et võiksin üht sellist juhtida.

Kas kaalumine, nõustuda või mitte, võttis pikalt aega?

Loe uues ametis antud eksklusiivset esimest intervjuud Piret Sepaga ajakirja Golf värskest numbrist! Ajakirja saab tellida SIIT! Praegused tellijad saavad omale postkasti juba augustikuu ajakirja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga