EGCC rajamängus olid parimad Cristofer Herman ja Apawan Chinglek

EGCC 2017 rajamängumeistrid

Nädalavahetusel peetud selle aasta EGCC rajamängumeistrivõistlused võitsid meestest Cristofer Herman ja naistest Apawan Chinglek.

Meestes läksid finaalis vastamisi nii EGCC raja- kui ka löögimängumeistrivõistlustel kuldseid kohti võitnud Jan Larsson ja Cristofer Herman. Larssonil tuli noorema kolleegi paremust tunnistada tulemusega 5/3. Cristofer Hermanile ulatatakse võitjakarikas klubi meistrivõistlustel.

Klubi meistrivõistlused rajamängus algasid maikuus ning ühtekokku mängiti koos kvalifikatsiooniringiga kuus ringi. Cristofer Herman võitis teel meistritiitli poole esimeses ringis Indrek Ahuni 6/4, järgmiseks ringis sai lohutusvõidu ning läks veerandfinaalis kokku Ando Okkiga, kes andis kõva lahingu, kui pidi alla jääma siiski 2/1. Poolfinaalist ja finaalist jalutas Cristofer Herman läbi ilma väga suurte pingeteta — Janar Toomessolt võttis hilisem meister võidu 5/4 ning finaaliski kaotas Larsson Hermanile 5/3. 3-4. koha mängus lähevad veel kokku Janar Toomesso ja Priit Põldoja, mänguring peab olema mängitud klubi meistrivõistlusteteks.

Naistest tuli klubi meistriks Apawan Chinglek, kes finaalis võitis lisarajal eelmise aasta Eesti rajamängumeistrit Anete Liis Adulit. Kolmanda koha sai Anneli Esken. Naisi oli stardis ainult kaheksa, mis ei vähenda kuidagi Apawani parima tiilit klubis, kuid julgustab klubi naisi järgmisel aastal julgemalt rajamängumeistrivõistlustele kirja panemast.

Match play on golfi kuninglik ala, mis paljude meelest on löögimängust veelgi huvitavam, kus olenevalt päevast võib võita vastase ka paberi peal kehvema tõenäosusega mängija. Kuigi match play meistrivõistlused on lõppenud soovitab EGCC mängijatel seda formaati rohkemgi omavahel mängida, et nautida väikest mõõduvõttu sõbraga ka tavapäeval ning mitte lugeda lööke ja punkte igal rajal — tähtis on lihtsalt üks löök vastasest parem olla vähemalt ühel rajal kogu mängu jooksul, kui ülejäänud rajad ka võrdselt mängitakse.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga