EGCC pidas aastapäeva

EGCC-s peeti 30. juunil kahel väljakul maha vägev aastapäevaturniir, mis tõi kokku maksimaalse lubatud arvu golfareid.

M 0-11,4: Sander Kukk (66), Roland Jung (68), Juhan Kolk (69).

M 11,5-18,4: Paavo Põld (65), Taivo Epner (66), Andero Mardo (67).

M 18,5-36: Rauno Pikk (45), Toomas Tammemäe (42), Ivar Sikk (40).

N 0-18: Lill Kangust (61), Annika Sutt (61), Marin Lehtmets (68).

N 18,1-36: Katrin Kiisa (43), Irina Nõlvak (40), Liana Iila (40).

36,1-54: Aivar Saarepuu (33), Allan Vähejaus (25), Kerdo Aros (17).

„EGCC-s olen mänginud aastast 2012, kui samas sai Enrico Villo ja Paul Põhi juures Green Cardi kursus läbitud. Peale selle, et EGCC on üks mitmenäolisemaid väljakuid, on see ka logistiliselt suurepärases kohas, sest kesklinnast jõuab väljakule alla poole tunni,“ ütleb Paavo Põld, kes auhinnaks sai uhke karika, Exit Golfilt kepisobituse ja Tallinkilt kruiisi.

Ta nimetas esimest üheksat rada keerulisematena, kuna mänguringi alguses olid lähenemislöögid veidi paigast ära ja päästa tuli olukordi nii punkritest kui ka green’i äärest kõrgemast rohust. Samas õnnestus tal igalt poolt siiski üldiselt veaga maha tulla ja tunne oli hea, sest avalöögid püsisid fairway’l. Parandamisruumi on kindlasti mängustrateegias, sest need rajad, mis kripeldama jäid, olid puhtalt oma rumalusest tehtud vigade tulemus.

„Golfarid on vist loomult optimistlikud inimesed, sest miks muidu proovitakse peale lüüa sellistest kohtadest, kust keegi enne neid pole kuhugi jõudnud. Ma ise võin siinkohal julgelt soovitada mitte proovida kesksuvise kase lehestiku tihedust, sest suured numbrid on sellise proovimise peale kiired tulema.“

Tagumised üheksa rada olid head, aga igavad: 38 lööki ja lõppskoor -7 kõik sealt tuligi.

„Meelde jääb birdie 17. rajal, kus enne puttamist ütlesin mängukaaslastele, et on rassitud küll rajal ja nüüd teen birdie ka ära. Tegingi… Pikk putt otse augu keskele,“ sõnas Põld.

Fotod: Kadri Palta

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga