EGCC korraldab järgmisel nädalal kolm võistlust

Foto: EGCC

Estonian Golf & Country Club (EGCC) korraldab järgmisel nädalal kolm golfivõistlust.

Aprillikuu viimasel päeval sai alguse selle hooaja 50+ võistlussari, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Tuuri nimitoetaja on sel hooajal Kristallkümmel, kes avaetapil parimaid ka autasustas.  Osales 45 võistlejat, naistest võitis Kati Palmar ja meestest Annes Sild.

21. mail peetakse Sea Course’il sarja teine osavõistlus. Formaat on HCP löögimäng, kus naised teevad avalöögid punastelt ja mehed kollastelt tiidelt ning üle 65-aastased mehed saavad valida, kas mängida sinistelt või kollastelt tiidelt. Registreerimine on avatud Golfboxis 20. mai keskpäevani, stardijärjekord avaldatakse 20. mai pärastlõunal.

Naistesarja Ladies Night Out avaetapp toimub 22. mail Stone Course’il. Osaleda võivad kõik, formaat on individuaalne punktimäng klassides HCP 0-35,9 ja HCP 36-54. Seejärel süüakse Musi restoranis õhtust ning EGCC jagab välja ahinnad Estravelilt ja Biodermalt. Registreerumine on avatud 20. maini, stardijärjekord avaldatakse 21. mail.

25. mail toimub EGCC Anniversary Tournament. Sea Course’il on formaat HCP löögimäng. Mehed, kelle HCP on kuni 15, löövad valgetelt ja naised kuni 15 sinistelt tiidelt, mehed HCP-ga 15,1-28 löövad kollastelt ja naised 15,1-28 punastelt tiidelt. Stone Course’i formaat on punktimäng ja HCP 28,1-42. Võistlejad, kelle HCP on kõrgem  kui  42,  võivad  osaleda  händikäpiga  42. Maksimaalne osalejate arv on Sea Course’il 156 ja Stone Course’il 36. Registreerida saab 23. maini.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga