EGCC golfiõppega kaasneb tasuta 30-päevane mänguõigus

EGCC kutsub golfihuvilisi taas green card`i kursustele, et panna alus oma golfariteele. Green card on tunnistus, mis antakse golfimängijale, kes on tutvunud golfi algtõdede ja mängureeglitega ning läbinud kursuse. Green card`i kursus koosneb teooriaosast, kus antakse ülevaade golfi ajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast, kus õpitakse erinevaid löögivõtteid ja lööke harjutusväljakul ning range’l.

Kursuse käigus viib juhendaja läbi mitmeid teste erinevate löökide harjutamiseks ja kinnistamiseks. Viimasel päeval pannakse oma vastõpitud oskused proovile ka rajal — golfiväljakul. Green card`i kursused kestavad 2 päeva. Kursuste kestvus on mõlemal päeval umbes 5-6 tundi, neid viivad läbi Eesti kogenuimad golfitreenerid — Eesti PGA pro’d Rein Auväärt ja Enrico Villo.

Kursused toimuvad eesti keeles, kuid vastavalt sooviavaldustele on võimalik kursusi läbi viia ka vene, inglise või soome keeles. Gruppide maksimaalne suurus on 10 osavõtjat, et garanteerida treeneri piisav tähelepanu alustajale.

EGCC-s golfiõppega algust tehes on oluliseks lisaväärtuseks tasuta 30-päevane mänguõigus peale Green Cardi kursuse läbimist. On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised saaks kinnistada täismõõtmetes golfiväljakul, milleks Jõelähtme 9-rajaline Stone Course sobib ideaalselt. Kursusejärgselt on võimalik soetada esimesel hooajal Stone Course’il lisaks mänguõigus 49 eurot kuus (tavahind 390 eurot hooaeg).

Golfimänguga alustajatel on võimalik valida kolme erineva kursusepaketi vahel, milles igaühes on juba tasuta kuuajaline mänguõigus sees. Põhipaketis (120 eurot) on kahepäevane green card’i kursus, kestvus kokku 10 tundi; harjutuskeppide rent kursuse ajal; harjutuspallide kasutamine kursuse ajal ja 30 päevane mänguõigus EGCC Stone Course’il (väärtus 49 eurot) — kuni 16. aprillini ostes saab tasuta kokku kaks kuud!

Põhipaketis koos rendiga (150 eurot) on lisaks eelnimetatud teenustele ka 30-päevane golfivarustuse rent mänguõiguse perioodil (väärtus 70 eurot) ning põhipaketis treeninguga (180 eurot) veel ka osalemine PRO edasijõudnute treeningutel või BMW sisegolfi ühe kuu pääse (väärtus 70 eurot).

Kursusele registreerimiseks palub EGCC helistada või saata info soovitud kuupäeva kohta kontaktidel: e-mail: info@egcc.ee, tel: +372 602 5290. Kursust on võimalik vormistada ka kinkekaardina.

Kursuste ajakava leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga