EGCC golfikülal on uus arhitekt

Estonian Golf & Country Club Golf Resorti maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad selle rannikuala loomise juures olevat kõrgemaid jõude, kes oleks justkui planeerinud sinna golfiküla ja golfiväljakute rajamist.

Golfiküla iseloomustamisel väärivad esiletõstmist jändrikud tammed, vanad rändrahnud, ajaloost jutustavad kiviaiad. Golfiküla loomisel on püütud eelkõige lähtuda maalilisest maastikust ja anda koostöös suurepäraste arhitektidega parim, et see küla oleks ilus ja väärikas.

Klubihoone, golfiküla 27 maja ja üheksa erinevat arhitektuuriprojekti jäävad meenutama arhitekt Andres Siimu. Tema suurepäraseid töid jätkab ja uusi projekte alustab uus arhitekt Andres Põime. Uute majade eskiisid on juba valmimisel. Ettevalmistustöödega on alustatud Kivikirve 25 aadressil, kus esimene valmiv maja tuleb kahekorruseline. Ühtlasi on tegu uue arhitekti esimese tööga golfikülas.

Golfiküla on arendatud juba üle 10 aasta ja selle aja jooksul on paljud tehnoloogiad muutunud, trendid teisenenud. Soovist pakkuda oma inimestele parimaid võimalusi just golfikülas on EGCC alustanud uute majatüüpide projekteerimisega. Ühe näitena võib välja tuua niinimetatud Vaatemaja. See saab olema 17. raja teebox’i lähedal, kahe olemasoleva maja vahel.

Mugavus ja optimaalsus on tänase hetke märksõnad. Sellest lähtuvalt on majade projekteerimisel populaarseks muutumas just ühekorruselised majad. Esimene selline maja on golfikülas juba ka valminud – Kivikirve 2 maja asub enne 1. green’i.

Golfikülas on ka kinnistuid, kuhu saab tulla koos oma arhitektiga ja projekteerida just oma nägemusele vastava ideaalse kodu.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga