EGCC Cross Countryt aitas kujundada Ken-Marten Soo

18. oktoobril mängiti EGCC aasta ühte oodatuimat võistlust Cross Country, kus osales 34 võistkonda kokku 134 mängijaga – alustati päikesetõusul ja viimased lõpetasid peale päikeseloojangut.

Selle aasta võistlusraja olid disaininud klubi noored koosseisus Lill ja Ruut Kangust, Ken-Marten Soo, Rauno Pikk ja Isabel Sirel. Oli nii kergemaid kui ka päris keerulisi radu, kus ka kõige parematel mängijatel oli suuri väljakutseid.

Kõige edukamalt läbis väljaku klubi seeniorite võistkond koosseisus Toomas Kull, Väino Valts, Ülo Polli ja Vallo Välb. Nad mängisid brutotulemuses päeva teiseks parima tulemuse 49 lööki (raja par oli 62) ja kui võtta maha nende mängu HCP 6, siis said võidutulemuseks kokku 43 netolööki. Võidumeeskonna juures on tähelepanuväärne üks number veel: vanim mängija oli 72-aastane, võistkonna keskmine vanus 63,75 aastat. See on suurepärane eeskuju mitte ainult golfimängijate hulgas, vaid kogu riigis: püsige aktiivsed, mängige golfi ja lisaks tervisele võib veel võita tänu kogemustele ja tarkusele.

Teisest kuni neljanda kohani oli netotulemustes sama löökide arv 44 ehk ühe löögi võrra rohkem kui võidumeeskonnal. Vastavalt juhendile, kus kõrgema koha sai võistkond, kes tegi rohkem birdie‘sid või paremaid lööke (nt albatross või eagle), sai teise koha päeva parima brutotulemuse 46 mänginud võistkond kooseisus Tõnis Segerkrantz, Taavi Truusa, Raido Raamat ja Kristjan Kaleviste. Kolmanda koha said mängu jooksul ühe par’i ja ülejäänud birdie’d teinud võistkond koosseisus Liisi Lehtmäe, Annika Sutt, Paavo Põld ja Priit Põldoja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga