EGCC Anniversary võit läks Tikandile ja Reemetile

30. mail peetud EGCC Anniversary Tournamenti võitsid löögimängus meestest Thor Erik Tikand 78 löögiga ja naistest Jelizaveta Sofia Reemet 80 löögiga.

Päeva parima tulemuse enda mängutaset arvestades tegi Eve Pärnsalu, kes võitis naiste HCP 0-15 klassi tulemusega 66 netolööki ehk -6. Ave Epner sai teise koha (+1) ja Lilli Kangust (+2) kolmanda koha.

Meeste HCP 0-10 grupp mängis tagatiidelt. Siin osutus parimaks Reigo Tomingas, kes võitis EGCC sünnipäevavõistluse tulemusega -1. Viljar Jorro sai par’iga teise koha ja tulemusega +1 oli Robert Weir kolmas.

“Võidu tõi taktika muutmine. Tagatiidelt mängides oleks puhta löögimänguga raske võita ja peaks rohkem riskima. Kuna tegemist oli HCP-võistlusega, siis otsustasin mitte rünnata iga rajal par’i, vaid pigem vältida suuri eksimusi ja püsida bogey‘s. Esimest korda suutsingi tagatiidelt tuplavaba ringi teha ja taktika tasus ära. Aga iga võistlus ja päev on erinevad ja tuleb vastavalt oma mängule ja hetkevormile kohanduda,” ütles Reigo Tomingas.

HCP löögimängu mängisid ka mehed HCP-ga 10-20, kelle hulgas tuli võitjaks Toomas Laan: -1. Henrik Staf oli teine ja Ardo Uudmäe kolmas, mängides mõlemad välja par’i.

Võistlusel oli ka kaks punktimänguklassi, kus võistlesid mehed HCP-ga 20-30 ja naised HCP-ga 15-30. Meestest oli võidukas 40 punktiga Heigo Soppe, kes edestas punktiga Andri Schmidti ja 3 punktiga Priit Pärna. Naistest oli samuti võidutulemuseks 40 punkti – võidu võttis sellel nädalal 12-aastaseks saav Annabel Kadak. 36 punktiga sai teise koha Liana Iila ning 33 punktiga tuli kolmandaks Kairi Luur.

Lähim lipule erivõistluses tegid päeva parimad löögid 5. rajal Rauno Pikk, 10. ja 17. rajal Thor Erik Tikand ja 8. rajal Marin Lehtmets.

Kõikide võistlusklasside võitjate vahel loositi välja 990 eurot maksev EGCC rinnamärk, mille käsitsi valmistasid Hearts Fine Jewellery kullassepad. Võitjate seast tõmmati välja Thor Erik Tikandi tulemuskaart.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga