EGCC: alusta golfiga ja mängi 59€ kuus!

Kui soovid golfiga alustada, siis Green Cardi kursus on vajalik, aga lisaks kursusele on vajalik ka uute teadmiste kinnistamine golfi mängimisel, et tunda mängust veelgi rohkem rõõmu.

Jõelähtmes saab mängida kuni hooaja lõpuni piiramatult ning seda 59€ kuutasuga, mis sisaldab ka Green Cardi kursust ning golfikeppide renti.

Vali endale Green Cardi kursuse päevad, mis toimuvad igal nädalavahetusel reedel kella 17-20 ning laupäeval ja pühapäeval kella 10-13ni. Hooaja viimane kursus on septembri teisel nädalavahetusel. Golfi saab kohe mängima hakata piiramatult EGCC 9- rajalisel Stone Course’il ning mängi nii kaua, kuni lumi maha tuleb või aasta lõpeb. Golfivarustust endale soetama ei pea – see laenutatakse tasuta mänguringideks. Arvestades, et kursus maksab eraldi tehes 69€ ning hooaja lõpuni saab mängida koos varustuse rendiga tasudes 3 kuul 59€, tuleb mänguõiguse hinnaks 108€ ehk 36€ kuus. Kursus ja piiramatu mänguõigus koos kepirendiga maksab kõik kokku 3×59€.

Arvamus, et “golf on vanade täissöönud miljonäride mäng, kes enam liikuvale pallile pihta ei saa,” pole kunagi õige olnud. Enamus uusi mängijad on Jõelähtmes pigem 30ndates, on ka palju noori ning golfi juurde on leidnud tee ka paljud üle 50ne ja 60ne aasta vanused, kellele sobib üheskoos perede või sõpradega looduses aktiivne liikumine. Kulude poolest on golf võrreldav pigem aeroobika ja jõusaali kui rattaspordi või tennisega.

Soovides pakkumisest osa saada, kirjuta  welcome@egcc.ee ning anna teada, milline nädalavahetuse sulle paremini sobiks Green Cardi kursuseks.

Küsimuste puhul helista julgelt Caddiemasterisse telefonil 6025 290.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga