![Eesti meistrivõistlused](http://ajakirigolf.ee/wp-content/uploads/2016/08/Eesti-meistrivõistlused-300x200.jpg)
Jõelähtmel peetavatel Eesti löögimängu meistrivõistlustel lõpetas esimese võistluspäeva liidrikohal Martin Järve. Vihma ja äikese tõttu poolteist tundi hiljem alanud Eesti golfiaasta tippsündmusel mängis oma esimest löögimängu meistritiitlit jahtiv Järve raja pari 72 lööki ja edestab lähemaid konkurente vaid ühe löögiga. 73 löögiga jagavad teist kohta Timo Raukas, Kevin Christopher Jegers, Joonas Turba, Sander Aadusaar ja Carl Hellat.
Teistest soosikutest mängis Mattias Varjun ja Janno Sild 75 lööki, Christofer Herman 76, Egeti Liiv, Marten Palm ja Kristo Tullus 77 lööki.
Naiste liider on samuti oma esimest löögimängu meistrtiitlit püüdev Liis Kuuli. Tema mängis 80 lööki. Kahe löögiga kaotavad Kadi Hilpus-Meldrum, Tallinna meister Hanna-Maria Tammo ja tiitlikaitsja Annika Meos.
Kuna fairwayd on märjad, siis neid esimese päeva lõpus ei lõigata, sest sellega tehakse rohkem kahju kui kasu. Küll aga tehakse seda laupäeva õhtul. Griinid lõigatakse ja rullitakse laupäeva hommikul.
VAATA GALERIID!
Fotod: Urmas Kamdron
Golfiportaal on kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, tahavad nautida kaunist loodust ning huvituvad golfist.