FOTOD: Martin Järve tuulise ilmaga riskima ei hakanud

Eesti Golfi Karikasarjas peeti 12. mail avaetapp, mis leidis aset EGCC-s.

Meistriliigas võttis meestest võidu Martin Järve ja naistest Anneli Esken, seenioritest aga Roland Jung.

Esiliiga avaetapi võit läks meestest Veiko Tarvisele ja naistest Merle Aunile, seenioritest Aivar Köögile ja senjoriitadest Anne Petterile.

Teise liiga meeste seas oli parim Peeter Kalmet ja naiste seas Anna Aron. Seenioride parimad olid Jüri Ross ja Margarita Ross.

„Tänase väga tuulise ilmaga tuli mängida kindlalt, võtta vähe riske, ning keskenduda just kepivalikule ja löögipikkustele. Sain sellega üsna hästi hakkama. Küll aga on väheste mänguringide tõttu kannatada saanud lähimäng, mis ka täna alt vedas,“ kommenteeris Martin, kes 14. rajal lõi birdie.

Tema treeneriteks on erinevatel aegadel olnud Marko Palm, Enrico Villo ja Egert Põldma. Viimastel aastatel pole ta aktiivselt mänginud ega näiteks avalöögi kehahoiaku parandamiseks treenerit kasutanud. Väiksemad muudatused on suutnud ise teha.

Välja tahaks ta vahetada juba mitu head aastat vanad wedge’id. Keppe pole kunagi sobitamas käinud.

Nädal varem President Cupil tegi ta parima scratch’i. Siis mängiti Sea Course’il, seekord aga Stone Course’il. „Tänane tulemus peegeldab võrreldes President Cupi tulemusega kindlasti ilmastikutingimusi, mis olid kõvasti keerulisemad,“ sõnas ta.

Järve esindab Niitväljat, kes karikasarjas ei osale. Kus on parimad auhinnad?

„Oleneb mängija eesmärkidest. Kunagi olid minu jaoks parimad auhinnad meistrivõistluste medalid, nüüd aga need enam eesmärgiks ei ole. Kindlasti teeb Estonian Tour väga korraliku auhinnalauaga silmad ette nii mõnelegi mainekale klubivõistlusele.“

 

 

Fotod: Mats Soomre

Pikemalt saab lugeda järgmisest ajakirjast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga