Charlie Woods mängis papaga PNC Championshipil

20. detsembril lõppenud PNC Championshipil läks võit ja 200 000 dollarit Justin ja Mike Thomasele (62, 57).

See on laste ja vanemate turniir, kus üks paariline peab olema suurvõitja. Mängiti kaks päeva Tiger Woodsi koduosariigis Floridas, formaadiks scramble.

11-aastasest Charlie Woodsist sai võistluse ajaloo noorim osavõtja. Seve Ballesterose ja Bernhard Langeri poisid mängisid peaaegu sama vanalt. Langer, Raymond Floyd ja Larry Nelson on võitnud turniiri mitu korda erinevate poegadega. Langer mängis seekord tütrega. Annika Sörenstam mängis isaga.

Charlie löögistiili kohta on juba öeldud, et see on sama hea kui isal. Avapäeva 3. rajal lõid Woodsid tänu Charliele eagle’i. Tigerilt küsiti pressikonverentsil muidugi, kas ta loodab pojast mängijat. „Las ta lõbutseb. Pole vaja survestada last,” sõnas Tiger. Woodsid tulid 20 paari seas 7. kohale. Vaatamas olid ka Charlie ema Elin ja õde Sam.

Justin Thomase sõnul noorem Woods suud kinni ei hoia, kui teda väljakul tögada. Charlie keppe kandis papa caddy Joe LaCava poeg. Matt Kuchar mängis paaris pojaga, kes tassis papa keppe nädal varem, kui Kuchar ja Harris English võitsid QBE Shootouti.

PNC teatas 15. novembril, et ostab 11,6 miljardi dollariga Hispaania panga BBVA haru USA-s. Tagajärjeks oleks USA suuruselt viies pank.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga