BMW turniiril selgusid kolm LAV-i sõitjat

EGCC-s peeti 16. ja 17. augustil BMW Eesti finaal.

M 1: Benno Maaring (85), Jaan Koppel (84), Kristjan Kaleviste (82).

M 2: Mark Eikner (85), Peeter Esko (81), Jarek Villemsoo (81).

N: Kaja Merila-Remmel (76), Gerli Rosenfeld-Aavik (74), Anne Piirsalu (73).

„Ei tea, miks aeg kaob käest, ta siidina libiseb käest,“ laulis Tarmo Pihlap.

Gerli Rosenfeld-Aavik juhtis avapäeva järel 40 punktiga, siis libises võit aga käest. Tunneb ta, et võitis 2. koha või kaotas esikoha?

„Ma mängisin kaks päeva väga head mängu. Esimene päev muidugi tunduvalt paremini kui teisel päeval. Esimese päeva lõpuks olin liider, kuid seda ainult ühe punktiga, mis on väga habras seis. Teisel päeval tegin rajal tunduvalt rohkem vigu.“

Enne võistlust tegi ta väga palju tööd iseendaga ja mitte väljakul, vaid külastas korduvalt kiropraktikut. „Pean mainima, et mulle endalegi üllatuseks aitab kiropraktika golfimängule väga kaasa,“ sõnab ta.

Eelviimasel rajal mängis Gerli par’i ja Kaja bogey ning Gerli teadis, et nad on viigis. „Ma ei tunne, nagu ma oleks esikoha kaotanud. Kaja mängis kaks päeva stabiilselt väga head mängu ja mul on tema üle hea meel,“ lausub ta.

Finaal toimub Lõuna-Aafrikas. Gerli ei julge kindlalt väita, et ta turistina LAV-i külastaks. Kõige kaugemal on ta golfi mänginud viimati detsembris Tais Phuket Country Clubi Old Course’il: „Väga kift väljak!“

Turniiril oli lisaks kõigele muule võimalik võita BMW, kui pall ühe löögiga auku saadakse. Gerli ise sõidab ühe teise saksa marki autoga, kuid tulevikus uue auto soetamisel lubab kaaluda kindlasti ka BMW-d.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga