Augustis toimub kümnes Tartu Ülikooli rektori karika golfiturniir

Tartu Ülikooli rektor professor Toomas Asser ootab 29. augustil kõiki golfihuvilisi kümnendale rektori karikaturniirile, mis toimub traditsiooniliselt Otepää golfikeskuses.

„Golf on meeldiv ajaviide, mis aitab hoida värskena nii keha kui ka vaimu,“ sõnas rektor Asser, kes peab oluliseks tervislikku eluviisi. Lisaks tõstis ta esile golfiturniiri positiivset õhkkonda ning võimalust sõlmida uusi tutvusi ja hoida sidet ülikooli vilistlastega. „Turniiril on alati hea meel kohata inimesi, kellele läheb Tartu Ülikool korda. Nad avaldavad uusi ja huvitavaid mõtteid, millega saame ülikooli arendamisel arvestada,“ ütles Asser.

Varasematel aastatel on osaleda soovijaid olnud mitu korda rohkem kui võistluskohti. Selle aasta augustikuus oodatakse rajale ligikaudu sadat mängijat. Põhivõistlusel võivad osaleda kõik aktiivse händikäpiga (HCP) mängijad, kelle hulgast selgitatakse välja parimad viies võistlusklassis, valdkondlikus arvestuses ja erivõistlustel. Mitteaktiivse HCP-ga mängijad saavad kaasa teha väljaspool arvestust ja osaleda erivõistlustel, sealhulgas neljandal rajal augu tabamises esimese löögiga (hole in one).

„Golfiturniirid pakuvad alati rõõmu ja mul on hea meel, et see traditsioon on vastu pidanud juba kümme aastat. Eks see ole märk sellest, et ühine kokkusaamine Tartu Ülikooli heast käekäigust hoolivate ja ülikooliellu panustavate inimestega on vajalik,“ sõnas rektor Asser.

Põhivõistlusele järgnevad autasustamistseremoonia, sõnavõtud ja pidulik õhtusöök. Muusikat teeb ansambel Välk. Turniiri auhinnad panevad välja veebipood Golfikaubad.ee, V Spa ja Amserv. Eriauhind hole in one’i eest on sõiduauto Toyota C-HR Hybrid Style kaheaastane kasutusõigus Amservilt. Ürituse peamine eesmärk on aga siiski ühine kokkusaamine juubeliturniiril ja selle kohane tähistamine.

Registreeri 2020. aasta rektori karika golfiturniirile!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga