Augustis saab omandada EGCC 1200-eurose mänguõiguse järgmise hooaja lõpuni

Foto: Mati Hiis

EGCC pakub augustis mänguõigust EGCC väljakutele, mis sisaldab nii käesoleva hooaja teist poolt kui ka kogu 2018. aastat. Kõikidele huvilistele on kuni 2018. aasta lõpuni Sea ja Stone Course’il piiramatut mänguõigus hinnaga 1200 eurot, Stone Course’il mängimine on alates sellest nädalast hinnaga 490 eurot kuni järgmise hooaja lõpuni.

Sellel aastal on golfi mängimiseks veel vähemalt kolm soodsat kuud ning kui talv on pehme, siis EGCC Stone Course’il saab mängida kogu talve.
Pakkumine on limiteeritud ainult augustikuuks ja avatud kõikidele golfihuvilistele, kes soovivad Jõelähtme golfiradadel rohkem kui paarkümmend korda selle ja järgmise aasta jooksul mängida, keskmine hind tuleb oluliselt soodsam kui green fee’d tasudes. Mänguõiguse omanikel on soodsamad ka järgmise aasta võistlused.

“Sellist võimalust pole me varem pakkunud. Kui meil oli aasta algul 1200 eurot Sea Course`i mänguõigus, siis täna me pakume mänguõigust Sea ja Stone Course`il 1200 euroga järgmise aasta lõpuni. Sel aastal saab tasuta, kui järgmise aasta mänguõiguse eest on ära makstud,” selgitab EGCC juhataja Hanno Kross. ” Meie suur soov on, et golfiga algust teinud mängijad saaksid võimalikult soodsalt alaga alustada ning meie kahel golfiväljakul on ruumi küllaga, et mahutada ära veel sadu mängijaid.”

Seekordne sooduspakkumine sisaldab endas pooleteise hooaja mänguõigust sama hinna eest.

Pakkumise kasutamiseks saab teha ülekande MTÜ Estonian Golf & Country Club’i arveldusarvele EE652200221021614555 seletusega: “2017 ja 2018 mänguõigus”, mängija nimi ning märkida ka ära väljak vastavalt kas Sea+Stone Course või Stone Course mänguõigus. Lisainfo Caddiemasterist telefonil 6025 290 või kirja teel welcome@egcc.ee.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga