Anete Adul Connecticutis T-10

Anete Liis Adul jagas 11.-12. aprillini Connecticutis peetud SHU Spring Invitationalil 10. kohta.

Adul mängis hooaja madalaima ringi 73 ja sinna otsa 77, mis andsid Great Riveri väljakul tulemuseks +6. Aduli kool Fairleigh Dickinson University sai 12 kooli seas 4. koha. FDU parimana jagas Saksamaalt pärit Victoria Schrödl 75 mängija seas 5. kohta. FDU kolmas parim võistleja Julia Warke jagas 23. kohta (+11). Võitsid Boston College ja selle esindaja Nathalie Irlbacher (-2).

„Jäin enda mänguga väga rahule, sest mängisin kaks head ringi. Tegemist oli väga huvitava väljakuga, kuid kahjuks olid griinid aereeritud ja seetõttu aeglased ja pall hüppas griinil,” ütles Adul golfiliidule.

9. aprillil mängiti ühepäevane võistlus Connecticutis Tumble Brooki väljakul. Adul lõi 85 lööki, kohaks T-32 45 mängija seas. „Ei saanud raualöökidega hakkama,” selgitas Anete. FDU lõpetas kaheksa naiskonna seas 7. kohaga. Võitsid Boston University ja selle mängija Hanako Kawasaki (71).

2.-3. aprillini mängiti Pennsylvanias Penn Nationali väljakul, kus toimub 16.-18. aprillini ka NEC Championship. Võitsid Boston University ja Margot Rouquette (+3, Sacred Heart University). Schrödl ja Warke jagasid 2. kohta, samuti sai 2. koha FDU. Adul (84, 76) jagas Kawasakiga 11. kohta 45 mängija seas. Adul ütles, et rada oli huvitav, kuid ta puttas avapäeval kehvasti. „Prooviringil ja esimese võistlusringi ajal sadas lund, mis oli omamoodi huvitav kogemus,” sõnas ta.

Aduli esimene võistlus ülikooli eest leidis aset 29. märtsil New Jerseys, kus puhus vastutuul 22 m/s. Ta mängis 83 lööki ja jagas 9. kohta. FDU võitis. Individuaalselt jagasid 77 löögiga esikohta Rouquette ja Emily Nash (Siena College).

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga