Andres Villomann tegi President Cupil elu parima tulemuse

Võistkond koosseisus Andres Villomann, Raido Raamat, Rivo Põldoja ja Tõnis Segerkrantz (+29p) võitis 5. mail peetud EGCC President Cupi.

Järgnesid Liia Jung, Roland Jung, Silver Jung ja Priit Sepp (+20p) ning Jaakko Anttila, Arttu Hirvonen, Pasi Kuosmanen ja Jouni Parta (+18p).

Mehed mängisid kollastelt ja naised punastelt tiidelt. Igal rajal läks arvesse võistkonna kohta kaks parimat punktimängutulemust. Võitjavõistkonna kolm liiget olid meeste punktimängu arvestuses kaheksa parema seas. Villomanni tulemus 80 oli meeste parim ja tema elu parim. Ta läbis 13 rada nulliga.

„Siiani oli mu rekord 84, aga mängitud punastelt Saaremaal. Kollastelt vist oli rekord 85 või 86. Tänasest paremini ilmselt mina ei mängi. Nii palju õnne ühel mänguringil lihtsalt ei ole võimalik,“ muheles mees, kes õnnest üht-teist teab. Viimane kepp, mille ta ostis (Callaway Epic puu-3), läks juba katki.

Nädalas proovib ta vähemalt korra mängida. Vahel tuleb rohkem ja jääb ka perioode, kus ei mängi mitu nädalat. Aastas proovib enamiku Eesti väljakuid läbi. Enamik mänge on seotud võistlustega, kas siis Trigolf Saaremaal või Sirel & Partnersi võistlus.

Green’id olid täna väga head ja ilmaga mängulistel vedas. Suurema osa ajast päike paistis, tuult ei olnud. Lubatud väikest vihma polnud kuskil näha.

„Üldiselt EGCC on teinud super töö green’idega. Parimad, mis mina mäletan nii vara kevadel,“ ütleb Andres.

Päeva parima löögimängu tegi meestest Martin Järve (74) ja naistest Anu Hanson (83).

Igast võistlustasust annetati 10 eurot Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu fondi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga