Alberteen Open 2017 kujuneb Eesti ja Soome sõpruskohtumiseks

Laupäeval, 9. septembril toimub Valgeranna golfiväljakul golfivõistlus Alberteen Open 2017, mis kujutab endast lahtist individuaalvõistlust Stablefordi punktimängus Rakennus Alberteen OY auhindadele ja on üks ettevõtjate poolt algatatud traditsioonilistest Valgeranna golfiüritustest, mis tänavu toimub seitsmendat korda.

Alberteen Rakennus OY on Valgeranna Golfiklubi liikme Kalvi Kaasi poolt loodud Soome ehitusfirma, mis on sealsel ehitusturul hästi tuntud ja on rajanud mitmeid tähelepanuväärseid ehitisi ning firma ehitajate seas on ka palju eestlasi. Võistlusel löövad kaasa nii ettevõtte enda golfihuvilised töötajad kui ka koostööpartnerid.

Alberteen Rakennus OY omanik Kalvi Klaas ütleb, et golfi juurde viiski teda koostööpartner Teuvo Heikkinen ja firma näeb võistluses sportlikku kvaliteetaega partneritega. Klubi White Beach Golf liikmete seas on samuti palju Eestiga seotud soomlasi ja seetõttu võib golfivõistlust võtta kui Eesti ja Soome sõpruskohtumist, seostades seda ka põhjanaabrite omariikluse peatse 100. sünnipäevaga.

Praeguseks on võistlusele ennast kirja pannud 36 golfarit, kellest 14 on Soome klubidest Viipurin Golf, Iitti Golf, Revontuli Golf, Vihti Golf Club, Espoo Ringside Golf ja Keimola Golf. Registreerimine lõpeb 6. septembril kell 12, seda on võimalik teha süsteemis Golfbox või meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga