Alberteen Open 2017 jätkab seitsmeaastast golfitraditsiooni

Foto: Steve Carr

Laupäeval, 9. septembril toimub Valgeranna golfiväljakul golfivõistlus Alberteen Open 2017, mis kujutab endast lahtist individuaalvõistlust Stablefordi punktimängus Rakennus Alberteen OY auhindadele ja on üks ettevõtjate poolt algatatud traditsioonilistest Valgeranna golfiüritustest.

Alberteen Rakennus OY on Valgeranna Golfiklubi liikme Kalvi Kaasi poolt loodud Soome ehitusfirma, mis teeb sealsel turul üldehitustöid juba 7 aastat. Alberteen Rakennus OY portfellis olevad objektid nagu Stockmanni kaubamaja, Veturi-Koivola kaubanduskeskus, Pori Puuvilla kaubanduskeskus, Radisson Blue, Finnkino Omena ja paljud teised, on tuntud ka väljaspool Soomet. Järgmine suur objekt on Idakeskuses asuva Soome suurima, 9 saaliga kinoteatri ITIS Finnkino ehitus, mille ehitustööd algavad juba selle aasta oktoobris. Alberteen Rakennus OY annab tööd paljudele ehitajatele, kellest valdav enamus on Eestist.

“White Beach Golf`il on olnu au juba 7 aastat korraldada Alberteen Open`i golfivõistlust, mis sel aastal toimub laupäeval 9. oktoobril. Auhinnalaud on nagu alati ahvatlev ja oodatud on osalejad kõikidest golfiklubidest,” räägib üritusest klubi White Beach Golf juhataja Vahur Tamm. Alberteen Rakennus OY omanik Kalvi Klaas selgitab, et võistluse idee sündis nende sõpruskonnas, kus otsustati hakata korraldama sellist firmavõistlust. “Võrreldes esimese paari-kolme aastaga on võistlus kõvasti suuremaks muutunud,” räägib Kalvi Klaasi. “Meie oma rahvas on sellest võistlusest väga huvitatud, kuid võistlemine pole meile sedavõrd tähtis, kuivõrd on oluline see, et saame oma tööpartneritega kokku, meile on see kvaliteetaeg koos partneritega.” Teda ennast viisid golfi juurde sõbrad ja eriti märgib ta ära koostööpartneri Teuvo Heikkineni. “Andsin golfile näpu ja käsi läks tagantjärgi,” räägib ettevõtja.

Maksimaalne osalejate arv võistlusel Alberteen Open on 72. Kogunemine ja hommikusöök on alates kell 9, eraldi stardid alates kell 10-st. Võistlusklassideks on mehed HCP 0 – 36,0, kollased tiid ja naised HCP 0 – 36,0, punased tiid. Mängitakse suurima lubatud HCP-ga 54,0 ning mängijatel, kelle HCP ületab 36 arvestatakse tulemus HCP 36 alusel. Auhinnaliste kohtade viigi korral võidab madalama HCP-ga mängija, seejärel läheb arvesse viimase kolme raja parim tulemus. Kui ka peale seda on seis viigiline, siis viimase kuue raja parim tulemus jne. Erivõistlusteks on lähim lipule ja pikim avalöök eraldi meeste ja naiste arvestuses ning parim scratch. Iga võistlusklassi 3 parimat ja erivõistluse võitjaid autasustatakse Rakennus Alberteen OY auhindadega.

Võistlustasu on 70 eurot, WBG 2017 hooajapileti omanikele 30 eurot. Võistlustasu sisaldab greenfeed; harjutuspallide ja golfikäru kasutust; võistluseelset kohvilauda; jooke rajal; kingitust sponsorilt; sauna ja 2 käigulist õhtusööki peale võistluspäeva. Osavõtutasu saab võistluspäeval tasuda caddiemasterisse sularahas või pangakaardiga.

Registreerimine lõpeb 6. septembril kell 12. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox või meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee, lisainfo tel. +372 44 29930. Juhul kui võistlustele registreerub rohkem kui 72 osalejat, on eesõigus Rakennus Alberteen OY kutsutud külalistel ning seejärel kõikidel teistel registreerumise ajalises järjekorras süsteemis GolfBox.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga