Ajakiri Golf soovitab! Pärnus on tulemas põnev golfinädalavahetus

Foto: Joosep Martinson

Foto: Joosep Martinson

Hoogne esimene hooaeg on Eesti värskeimail golfiväljakul Pärnu Bay Golf Links kohe täitumas. Selle tähistamiseks on kõik oodatud osalema sel reedel 21. oktoobril toimuvale Pärnu Bay Golf sünnipäevavõistlusele.

Võistluse algusaeg on keskpäeval ühisstardist ja mänguvormiks Stableford. Võisteldakse kolmes võistlusklassis: mehed HCP 0-18,4 ja 18,5-36 ning naised HCP 0-36.

Erivõistlusi on muljetavaldavalt palju: parim scratch (meeste ja naiste arvestus ühine), lähim lipule (meeste ja naiste arvestus eraldi), pikim avalöök (meeste ja naiste arvestus eraldi) ja pikim putt (meeste ja naiste arvestus ühine). Autasustatakse iga klassi kahte parimat ja erivõistluse võitjaid restoranis Eagle piduliku õhtusöögi raames, kust ei puudu üllatused maitsete osas ning hea muusika hommikuni.

Ilma lubab nädalavahetuseks päikselist ja sügiseselt karget. Hommikutundidel on miinuskraadid, mis peaks võistluse algusajaks kella 12.00 taanduma. Alates 9.30 pakutakse kohapeal Lounge restoranis hommikusööki. Sooje jooke ja suupisteid jagub ka nii rajale kui pärast mänguringi enne pidulikku õhtusööki.

Tegevust Pärnus jagub tõesti terveks nädalavahetuseks

Oma 105. sünnipäeva peab Endla teater, kuhu on kiiremail võimalik tekitada läbi väljaku ka sünnipäevahinnaga 10 eurot piletid laupäevaõhtusele esietenduvale tragikomöödiale “Mitte praegu, kallis!”.

Rannahotelli sõbrapakkumine võistlejatele on 65 eurot öö (kahele), kusjuures õhtusel peol loositakse välja üks prii majutus kahele.

Esimene hooaeg on läinud suuresti plaanipäraselt 

Väljaku tegevjuhi Marko Kaldoja sõnul on esimene hooaeg läinud suuresti plaanipäraselt. Tegutsetakse aktiivselt välisturgudel. Tee väljakule on leidnud lisaks põhjanaabritele ka lõunanaabrid. Töötatakse võrgustiku loomisega Rootsi turul ja vaadatakse ka kaugemale: võõrustatud on mängijaid Aasiast, Kanadast, Inglismaalt, Ameerika Ühendriikidest.

Põhja-Ameerika golfiajakirjalt Golf Inc saadud tunnustus parima rahvusvahelise uue klubihoone kategoorias annab kinnitust, et maailma golfiturul tegutsemiseks on Eestil potentsiaali.

Äsja pälvis väljak tunnustuse Pärnumaa turismiasjaliselt 2016.a. maakonna parima turismiarendajana. Väljak osaleb hetkel ka maailma golfiauhindade konkursil kolmes kategoorias – parim uus väljak, parim uus klubihoone ja parim Eesti väljak kategooriates. Ikka selleks, et muuta Eesti golfimaana nähtavaks ja tõsiselt võetavaks sihtkohaks rahvusvaheliselt. Tulemused avalikustatakse 3. novembril Portugalis Algarves.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga