TÄNA! BLACK FRIDAY! Golfipood GolfLife Shop pakub täna musta kaupa

GolfLifeShopAvatud maailma sisenenuna oleme üle võtnud palju ameerikalikku alates Halloweenist ja lõpetades Black Friday`ga, mis on kaubandusmaailma reklaamikampaania laps. Musta reedet korraldab ka golfipood GolfLife Shop ning see süngena kõlav nimetus ei tähenda sugugi mitte halba päeva, vaid hoopiski rõõmsat šoppamist. Täpsemalt räägib golfipoe omanik Katrin Tiitus.

Mis on Black Friday?

Arvan, et see on Ameerikast alguse saanud traditsioon. Meie oleme oma klientidele pakkunud kõiki musta värvi tooteid, mille nimes on sõna “must” vähemalt poole hinnaga ja soodsalt. Nii et kellele meeldivad mustad asjad, riided, kotid — tere tulemast Black Friday`le sel reedel!

Mil määral meeldib eestlastele must värv riietes?

Ikka meeldib. Võib-olla vähem kui varem. Neutraalsed värvikombinatsioonid nagu mustvalge või hallikas-beežikas müüvad tavaliselt kõige paremini.

Kust see musta reede idee tuli?

Nagu ikka kaubanduses, otsivad kõik põhjust, et midagi rohkem müüa ja kõik on puhtalt selle põhjal, et muu maailm ees ja meie järgi.

Kas sellised eripäevad on tüüpilised või teete neid pigem harvem?

Me pole tüüpilised, kui musta reedet silmas pidada. Pühadest lähtuvalt on meil olnud pakkumisi naistele naistepäeva paiku, hiljuti isadepäeval pakkusime isadele kingiartikleid, väikesi kaupu kingituseks, ja nüüd on jõulud tulemas. Me lähtume pigem kalendrist ja pühadegraafikust.

Kas teil on midagi sobivat jõulukingituseks golfimängijale?

Meil on musta värvi kärud, mida on palju küsitud. Päris poole hinnaga pakkuda ei saa, aga soodsamalt küll. Siis on laste golfikeppe nii settidena kui ka üksikult, mis mahuvad jõuluvana kotti. Alati sobivad golfipallid, mille üle rõõmu tuntakse ja mida alati vaja on, aga ka putter, vihmajope, tuttmüts ja palju muud, mida golfis vaja läheb.

Kui populaarne on golfivarustus kingikotis?

See on järjest rohkem tüüpiline. Tavaliselt on kõigil kõik juba olemas, aga kui on tegemist uue mängijaga, siis pole ta kindlasti kõiki asju, nii et oleneb, kellele mida, golfimängijale on alati midagi leida.

Milliseid iluvidinaid soovitaksite rõõmsatele ja avatud meelega inimestele?

Naistele, kes ka alles alustavad, on pärlikeed või löögilugejad, mis on kristallkivikestest ja on ilus armas kingitus. Palle on hele- ja tumeroosasid, kollaseid, oranže, aga ka traditsiooniist valget. Tegelikult tuleks ise kohale tulla, koos müüjaga ringi käia, siis tekivad endal ideed ja leiab paremini kui kaugelt soovitades.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga