ÄGE! Golfisõbrad panid oma hobi laulu sisse

Golfisõbrad panid oma hobi laulu sisseAdvokaadibüroo Sirel & Partnerid, kes juba aastaid korraldab oma golfivõistlust, tegi möödunud aastal teoks mõtte luua asjatundjate abiga toredast mängust vahva lauluke. Kuigi viis on juba aastajagu vana, väärib see golfisõprade ette toomist. Tegemist on nii muusikas kui ka sõnades spetsiaalselt golfile pühendatud lauluga, mis oli algselt mõedud büroo enda võistluse tarvis, kuid loodetavasti leiab edaspidi laiemat kasutamist paljudel golfiüritustel.

“Meie initsiatiivil ja toetusel tegi lauluviisi Priit Pajusaar Aapo Ilvese sõnadele. Midagi huvitavat jälle golfimaastikule juurde,” arvab vandeadvokaat ja firma juhtivpartner Jüri Sirel. Loo nimeks on “Hullus” ja Otepää golfiklubis toimunud esmaesitlusel kandsid golfilaulu live`is ette kaksikõed Maili ja Meelika Altmäe koos ansambliga Double Trouble, videosse on selle laulnud Sepo Seeman ja Eve Pärnsalu.

Tutvustus pakub nauditavat ja lõbusat ülevaadet võistluspäevast koos tõsiste golfilahingute, naljakate apsude ja mänguga kaasneva seltskondliku meluga, meelde aga jäävad kindlasti sõnad “See on meie hullus, üle ilma kuulus …”.

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga