Aaron Kobin läbis kapteni võistlusel Sea Course’i 68 löögiga

EGCC Captain Challenge 2017 üldvõitjad Mariliis Palm ja Aaron Kobin Foto: Hiie Nõmmela

Reedesel Captain Challenge’il saavutas eestlaste hulgas EGCC ajaloo ühe eredaima tulemuse Aaron Kobin, kes läbis Sea Course’i klubitiidelt tulemusega 68 lööki. Aaron mängis väljakul kokku kuus birdie`t ja kaks bogey’t, millest viimane tuli viimasel rajal. Sellega võttis Aaron ka oma HCP löögimänguklassi võidu tulemusega -8. Teine oli Ken Marten Soo -5 ja kolmas Cristofer Herman -2.

Naistest mängisid nii Apawan Chinglek kui ka Anete Liis Adul 85. HCP löögimängu võitis naisteklassis HCP-ga kuni 12,4 Apawan raja par’iga, teine ja kolmas olid +3-ga Anete Liis Adul ja Anu Avakov.

Kaptenivõistluse võidutulemused olid seekord erilised, ka teistes võistlusklassides tuli teha elu mäng, et võit võtta. Parimad olid meeste 12,5-24,4 HCP klassis Ruut Kangust (-6), HCP üle 24,5 Sten Adul (-5). Naistest saavutas võidu tulemusega -7 Mariliis Palm HCP 12,4-24,5 klassis ning HCP-ga üle 24,5 tuli võitjaks Külli Lilleorg tulemusega -6.

EGCC Captain Challenge’i üheks toredaimaks traditsiooniks on esimese kapteni poolt alustatud golfiviktoriin. Oma esimese viktoriini viis läbi kapten Jüri Reitsakas.

EGCC Captain Challenge`i tulemusi näeb SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga