Aadusaar mängis hästi, aga teised mängisid paremini

Sander Aadusaar läbis Taanis 8. mail alanud Jyske Bank Made in Denmarki kvalifikatsioonivõistlusel kaks esimest päeva nulliga (71, 73), kuid lõpupäevale oleks viinud -2.

„Väljak oli pigem lühike ja lai, pikk avalöök andis tihtipeale suure eelise. Palju oli strateegiliselt hästi paigutatud bunkreid, seetõttu tuli palli positsioneerida täpselt, et jääks lipule parim lähenemisnurk. Griinid olid aeglased, aga väga kõvad,“ sõnas Sander.

„Tundsin ennast väljakul enesekindlalt ja hästi, aga oleksin pidanud esimesel päeval võtma avalöögiga rohkem riske, et anda endale paremaid birdie-võimalusi. Tänased otsused olid paremad, kuid ei suutnud piisavalt palju putt’e sisse lüüa ja pidin leppima kahe päeva tulemusega par,“ lisas ta.

Tulemusega -13 juhivad Morten Madsen (Taani, pildil), Oliver Jørgensen (Taani) ja Jarand Arnøy (Norra).

Esimesed kaks päeva mängiti Ry golfiväljakul. Finaalring toimub Silkeborgi golfiväljakul, kus mängiti eelmisel aastal ka European Touri võistlus. Kõik cut’i läbinud mängijad koguvad punkte Nordic League’i edetabelisse. Lisaks saavad sellelt võistluselt esimesed kolm mängijat ja parim Taani mängija kutse Jyske Bank Made in Denmarki (European Tour) võistlusele. Kuna tegemist on kvalifikatsioonivõistlusega, siis on häid mängijaid tavalisest rohkem: kokku osaleb üle 150 mängija.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga