66 mänginud Ken-Marten Soo võitis EGCC Links Championshipi

3.-4. oktoobrini peetud EGCC Links Championshipi võitsid naistest Anneli Esken ja meestest Ken-Marten Soo, kes kahe päeva jooksul mängis kokku 136 lööki ehk -8.

Soo tulistas avapäeval Stone Course’i rekordi 66 lööki. Suurepäraselt mängis ka Janar Toomesso, kes saavutas 146 (75-71) löögiga teise koha. Kolmanda koha sai Thor Erik Tikand 155 (75-80) löögiga.

Autasustamine peeti EGCC ajaloos teistkordselt netis. Võidukõnes ütles Ken-Marten, et “golfi mängis ainult viimastel radadel” pühapäeval, enne seda oli palju ebaõnnestumisi ehk par‘e… Vaadates tulemuskaardile, siis tõesti viimasel viiel rajal tehtud 4 birdie‘t oli täitsa hea tulemus!

Naistest oli võidu peale tihe rebimine – esikolmik jäi kahe päeva kokkuvõttes kolme löögi sisse. Võitis Anneli Esken 167 (82-85) löögiga Apawan Chingleki ees, kes mängis 69 lööki (82-87). Kolmanda koha sai Lill Kangust 170 löögiga (85-85).

Esken oli ka parim seenior ja Toomesso parim mid-amatöör.

EGCC pidas eraldi arvestust ka HCP löögimängus, kus Maxx Royal andis peaauhinna, milleks on 9.-13. detsembrini Türgis Belekis peetaval Maxx Royal Cupil tasuta osalemine, mis sisaldab 80 m2 toas 4 ööd, 3 ringi golfi Montgomerie golfiväljakul ja kõike muud, mida Türgi parimast 5* hotellist võiks oodata. Auhinna võitis kahe päeva jooksul elu mängu teinud Signe Tšernjavski, kes võitis HCP löögimängu tulemusega -12 (-9 esimesel päeval). Suurepärane tulemus ja mäng Signelt, kes kommenteeris võidukõnes, et mängis kaks päeva sama palliga, millega enamik võistlejatest tõenäoliselt Stone Course’i keerukatel radadel hakkama ei saanud.

Teise koha HCP löögimängus võitis Janar Toomesso (-2). Kolmas koht läks Annika Suttile tulemusega -1.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga