5 lõõgastavat meelelahutust golfisõpradele

Golf on viimastel aastatel väga palju populaarsust kogunud ning seetõttu on nii maailmas kui ka Eestis arenemas ka meelelahutusvõimalused inimestele, kes golfi harrastavad ning naudivad. Millised on parimad lõõgastavad meelelahutused golfisõpradele?

  1. Pärnu Bay Golf Links x Hedon Spa

Esimesena võib välja tuua kindlasti Pärnu Bay golfi ning Hedon Spa koosluse. Pärnu on parim valik suviseks lõõgastavaks puhkuseks ning Hedon Spa on lõõgastumise kohtade lipulaev. Lisaks rannaäärsele modernsele hotellile on Hedonis ka butiikspaa, mis pakub palju erinevaid lõõgastumise protseduure. Golfisõbrana on Pärnus vaja kindlasti külastada Pärnu Bay Golf Links’i, mis on üks parimaid väljakuid baltimaades. Väljaku on disaininud Lassi Pekka Tilander koos Mick McShane’iga, kes oli väljaku peakujundaja. Sama mees on ka tuntud kui maailmakuulsa St. Andrews Links’ Castle Course ja Kingsbarns Golf Links peakujundajana.

  1. Saaremaa Golf x Grand Rose Spa

Teiseks valikuks golfisõbrale, kes otsib lõõgastust ning meelelahutust on Saaremaa Golf Kuressaares. Need kes eelistavad puhkuse veeta saarel, saavad külastada Saaremaa Golfi ning ööbida hubases Grand Rose spaas. Saaremaa Golf asub Kuressaare kesklinnast ja selle kordumatutest vaatamisväärsustest – linnusest, rannast ning spaadest ainult 15 minuti jalutuskäigu kaugusel. Golfiväljaku arhitektuur on sujuvalt lainjas, visuaalselt kaunis ja sulab ühte ümbritseva Saaremaise loodusega. Koos Grand Rose spaas ööbimisega ning Saaremaa ilu nautimisega võib Saare golfis käimine jääda meelde pikaks ajaks.

  1. Rae Golf x Kenshó Stay

Kolmandaks valikuks on mängida golfi Rae Golfis ning ööbida Kenshó Stay majakeses, mis asub täpselt väljaku kõrval. Rae Golf on viimaste aastatega teinud läbi suure muutuse ning seda ainult paremuse poole. Väljak on saanud täiesti uue näo. Esimesed 9 rada on Raes tehtud links stiilis, olles pikad ning laiad. Teised 9 rada on aga park-stiilis, mis tähendab, et need on lühemad ning kitsamad. Kuna Rae golf asub Tallinnast vaid 15 minuti kaugusel, ei ole vaja selle külastamiseks paljudel ka kaugele minna. Koos uuendustega on Rae golfi tekkinud ka Kenshó Stay, mis kujutab endast väikest, privaatset majakest, kus linnakärast eemalduda ning nii keha kui ka vaim täielikult välja puhata.

  1. Online meelelahutus platvormid

Neljandaks variandiks on mõelda kastis väljapoole. Kui ilm  väljas olemist ei soosi, on näiteks olemas ka live online mänguplatvormid nagu nutz.ee/live-casino. Nutzis saate meelt lahutada kasvõi koos sõbraga pokkerilauas või ruletti keerutades, seda iga ilmaga, et tööst ning argimuredest lõõgastuda. Mõnel teisel platvormil on olemas lisaks live laudadele ka spordiennustuse võimalus. Vahest soovite panustada oma lemmikule golfimängijale? Ühesõnaga on online platvormid mõnus kooslus spordist ja meelelahutusest.

  1. Park Minigolf

Viiendaks ning kõige peredele kõige universaalsemaks valikuks on veeta kvaliteetaega pere või kallimaga Park Minigolfis. Minigolf on oma suure sugulase nn. päris golfi väiksem ja lõbusam sugulane, mille mängimiseks ei ole vaja suurt varustust ega palju aega. Lisaks sellele saavad seda mängida igas vanuses inimesed, mistõttu on Nautica keskuse teisel korrusel asuv Park Minigolf on ideaalne koht perega väärtusliku aja nautimiseks ning pisematele golfimängu tutvustamiseks. Kuna ka Park Minigolf asub siseruumis, ei ole ka selle asutuse külastamisel ilm faktoriks. Park Minigolf asub Nautica keskuse teisel korrusel.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga