4 soovitust, millise kaameraga jäädvustada golfihetki

DSC_RX100M4_LifestyleGolf on kirglik seltskondlik mäng, kus teadagi juhtub palju põnevat, mida tasub jäädvustada. Golfivõistluste puhul on kõigile selge, et fotodel ja videotel on oluline roll võistlusmomentide, autasustamise ja muude vahvate hetkede tabamisel. Kuid sama tähtis on iga inimese enda hetk. Eriline moment golfiväljakul tasuks talletada inspiratsiooniks enesele ja miks mitte ka teistele, kuid loomulikult nii, et ei unustataks ära kaasmängijaid ega aega, millest lugupidamine on iga golfimängija jaoks elementaarne.

Sony Center soovitab golfimängijatele järgmisi kaameraid.

Hetke tabamine nõuab kiirust ja täpsust

Uus Sony A7s on maailma väikseim vahetatavate objektiividega täiskaaderkaamera, mille fotod ning videod talletatakse läbimurdelise 15,3 stopise dünaamilise ulatusega. Kaamera toob pisidetailid välja ka pimeduses. Hetke tabamine nõuab kiirust ja täpsust – Sony A7s kiire hübriidne teravustamissüsteem reageerib sisendile momentaalselt ja püüab soovitud subjekti kaadrisse teravalt. Kaamera pildiotsija näitab kaadrit selgelt ka väheses valguses või suure kontrastsusega keskkonnas pildistades.

Saad jäädvustada nii maalilist golfirada kui ka ennast maastikulDSC_RX100M4_Lifestyle

Sony DSC-RX100 M4 väike taskusse mahtuv kompaktkaamera on varustatud tehnoloogiatega, mis kunagi oli ainult profikaamerate mängumaa. Mitmekülgse Zeiss objektiiviga saab ideaalselt teha nii maastiku- või arhitektuurifotosid kui portree- ja makrovõtteid. Suur ava võimaldab subjekti taustast hõlpsasti eristada. Nii saad jäädvustada nii maalilist golfirada kui ka ennast kaunil maastikul. Kaameral on Multi Interface tarvikupesa, kuhu saab ühendada välise välklambi, mikrofoni, elektroonilise välguotsija ning teisi atribuute.

DSCRX100M3

Tegemist on auhinnatud kompaktkaamera uusversiooniga, mille ülikiire filmimine aegluubis video jaoks võimaldab detailselt jäädvustada ka kiiremaid hetki golfirajal. 1-tolline tagantvalgustusega sensor laiendab pildistamise ja videosalvestuse võimalusi, võimaldades 40x üliaegluubis videosid või hoopis 4K videosalvestust.

DSCRX100M3-2

Sujuvad videod tagatud

Sony FDR-X1000V pildistabilisaator suudab tagada sujuvad, võimalikult väikese üleliigse liikumisega videod. Pole vahet, kus sa kaameraga asud – kanuul, rattal, langevarjuhüppel või golfi mängimas – sujuvad videod on tagatud. Sony FDR-X1000V seikluskaamerat ei ole vaja ka veekindlasse ümbrisesse panna, sest kaamera ise on IPX4 standardi kohaselt pritsmekindel ning filmib probleemideta ka lausvihmas või sügavas lumes. Lisaks on kaamerasse integreeritud mürasummutusega stereomikrofon, mis talletab kõik filmimise ajal kuuldud emotsioonid.

CX29700

CX29700_waterproof

Värinavaba videomaterjal ka liikumise ajal

Mudel FDR-AXP33 peibutab 4K-vormingu juurde veelgi laiema publiku tänu oma mugavalt kättemahtuvale suurusele ja konkurentsitule pilditehnoloogiale. See on Sony esimene 4K videokaamera, millel on võimas pildistabilisaator Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS), mis tagab suurepärase värinavaba videomaterjali ka kaamera käeshoidmisel. B.O.SS garanteerib, et 4K videomaterjal oleks erakordselt sujuv ja stabiilne olenemata sellest, kas kasutate lainurk- või telefoto režiimi. Videomaterjal näeb professionaalne ja värinavaba välja isegi siis, kui teete sissesuumitud lähivõtteid liikumise ajal, mille juures värin tekitab tavaliselt probleeme.

FDR-AX33

Tänu hiljuti täiustatud suure jõudlusega elektroonilisele pildinäidikule (EVF), millelt on detaile näha eelkäijatega võrreldes kolm korda paremini, on stseenide paikapanemine mõnus tegevus ka päikeseküllasel päeval. Samuti on kaameral lai, erk ja kaunis 3-tolline Xtra Fine LCD WhiteMagicTM-tehnoloogiaga ekraan, millega on näha pisikesi detaile ja värvivarjundeid igasugustes tingimustes, kaasa arvatud õues ereda päikesevalguse käes. See võimaldab materjali kohe vaadata ja kaamerat vajaduse korral kohapeal seadistada.

FDR-AX33-2

Kõikide videokaamera Handycam mudelite standardvarustusse kuulub funktsioon Highlight Movie Maker, millega saab luua ja jagada suurepärase kvaliteedi ning lahedate üleminekuefektide ja taustamuusikaga lühivideosid, ilma et nende loomiseks oleks vaja erilisi redigeerimisoskusi. Handycam valib välja ja kogub kokku parimad kaadrid, näiteks naeratused ning sildistatud ja esiletõstetud kohad, nii et neid saab pere ja sõpradega Facebookis või Youtube’is jagada. Kuna andmed salvestatakse MP4-vormingus, on videote jagamine sotsiaalmeedias lihtne.

Vaata veel huvitavat tehnikat www.sonycenter.ee, kust leiad suurima valiku Sony tooteid Eestis.

Kasutades koodi GOLF saad igalt ostult 5% soodustust.

Artikkel ilmus ajakirja Golf sügisnumbris. 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga