30. juulil toimub Eesti golfiväljakutel tasuta golfi päev

Eesti Golfi Liit annab teada, et 30. juulil toimub taas üle-eestiline tasuta golfi päev, mis on mõeldud kõikidele huvilistele, kes ei ole kunagi golfi mänginud, kuid sooviksid selle spordialaga tutvust teha. Üritus toimub kõikidel Eesti golfiväljakutel algusega kell 11.00.

Sellel hooajal on golfipäeva raames võimalik külastada järgmiseid väljakuid: Estonian Golf & Country Club (Harjumaal Jõelähtme vallas Manniva külas); Niitvälja (Harjumaal Keilas); Ojasaare (Lääne-Virumaal Rägavere vallas Viru-Kabala külas); Otepää (Valgamaal Otepää vallas Mäha külas); Pärnu Bay Golf Links (Tahkurannas Reiu külas); Rõuge (Võrumaal Rõuge alevikus); Saaremaa (Kuressaares); Golf X Rae (Harjumaal Rae vallas Suuresta külas) ja Valgeranna (Pärnu maakonnas Audru vallas )

Golfipäev on hea võimalus veeta mõnusalt aega oma pere ja sõpradega ning tunda uutmoodi mängurõõmu. Osalustasu ei ole, kogu päev on kõikide huviliste jaoks tasuta. Vajalik on vaid registreerimine SIIN! Igal väljakul on kohapeal olemas ka treenerid, kelle juhendamisel saab julgelt ja ohutult golfiga tutvust teha.

On oluline teada, et golfiga alustamiseks ei ole vaja eelnevaid teadmisi ega oskusi, tähtis on hea tuju ning tahe õppida. Golfi kohta (mis see on, kuidas alustada ning kus mängida) saab lugeda täpsemalt EGL kodulehelt.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga