18. juulil toimub EGCC-s Pardigolf

Pardigolf 2021 toimub 18. juulil, seekordseks ürituse võõrustajaks EGCC golfiväljak.

Pardigolf on välja kasvanud heategevuslikust võistlussarjast „Golf aitab”. Selle ürituse idee on kokku tuua head golfisõbrad ja heategevus, et korraldada heategevuslikke golfivõistlusi. Pardigolfi  tuluga toetatakse MTÜ-d Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL).

1992. aastal loodud EVLVL koondab vähihaigete laste vanemaid, kes tunnevad vajadust kuuluda kogukonda, saada tuge ja olla toeks ka teistele vähihaigete laste vanematele.

„Lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik. Lapsevanemad ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele. Seega, meie, liidu liikmed, tegutseme ja püüame olla abiks, toetudes oma kogemustele. Kõik küsimused ja abipalved on enam kui teretulnud,” ütleb Pardigolfi üks korraldaja Anti Metsamaa.

Anti Metsamaa

Vähihaigete Laste Vanemate Liit:

Eesmärk

  • Iga onkoloogilise diagnoosiga laps Eestis peab saama vajaliku ravi ja seda toetavad tugiteenused peavad olema kättesaadavad riiklikult või eraannetuste toel, mille võimaldamiseks püüab liit leida vahendeid.

Missioon

  • Liidu missioon on pakkuda parimal võimalikul moel ja olemasolevate võimaluste piires vajalikku tuge kõigile vähihaigetele lastele ja nende peredele Eestis.

Visioon

  • Liit on ühiskondlikult tugev organisatsioon vähihaige lapsega pere õiguste eest seismisel.

Võistlus

Võistlusele on oodatud osalema kõikide golfiklubide liikmeid, kes tunnevad oma hinges soovi anda panus heategevusse. Selle siira soovi täitmine on imelihtne. Tuleb end registreerida osalejaks ja olla võistluspäeval stardis!

Võistlusklassid ja mänguvorm

Mängitakse 18 rada. Mänguvormiks on Stableford (punktimäng) kõikides võistlusklassides. Võistlusel saavad osaleda kõik golfimängijad, kellel on koduklubi ja 2021 kehtiv HCP-kaart.

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat. Viigiliste tulemuste korral võidab madalama HCP-ga mängija. Erivõistlused: (meeste ja naiste arvestuses) lähim lipule, pikim avalöök, parim scratch.

Võistlusklass M 0-18,5. Avalöögiala mängija valikul kollased või mustad tiid. (NB! Kogu ring tuleb mängida samadelt tiidelt.)

Võistlusklass N 0-18,5. Avalöögiala mängija valikul punased või sinised tiid. (NB! Kogu ring tuleb mängida samadelt tiidelt.)

Ühisklass 18,6-54. Avalöögiala mängija valikul punased või kollased tiid. (NB! Kogu ring tuleb mängida samadelt tiidelt.) Mehed ja naised ühises arvestuses, maksimaalne arvestuslik HCP 36.

Autasustamine ja oksjon

Orienteeruvalt 30 minutit peale viimaste võistlejate saabumist toimuvad auhinnatseremoonia ja heategevuslik oksjon. ”Väärtustame koosolemise ühtsust ja aitame abivajajaid!” palub Anti.

Võistluse lõppedes saavad osalejad kasutada sauna ning seejärel ootab võistlejaid klubimajas soe söök.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga