10 PÄEVA VAID 10 EUROT! Peatselt uut numbrit tutvustav ajakiri Golf pakub ülisoodsat aastatellimust

Ajakiri Golf

Paremalt: Ajakirja Golf väljaandja Monika Kuzmina, Kristo Tullus ja Indrek Kuivallik. Foto: Tiit Mõtus

Juba varsti ilmub Eesti esimese ja ainsa golfiajakirja Golf 2017. aasta esimene number ja alates 26. jaanuarist, saab 10 päeva jooksul aastatellimuse tavapärase 18 euro asemel vormistada vaid 10 euro eest!

Saada sedavõrd mahukas ja põnev ajakiri peaaegu poole odavamalt — seda ei juhtu äris just sageli! Ajakirja uus number käsitleb jätkuvalt mitte ainult golfiküsimusi tehnilises mõttes, vaid kogu golfimaailma laiemalt, sealhulgas põnevaid sündmusi, huvitavaid inimesi ning paljusid teisi elualasid, mis ulatuvad otsapidi ka golfimaastikule.

Kuivõrd kogu maailm on praegu üle elamas ärevaid ja raskeid aegu, on see tendents märgatav ka golfiringkondades — Eesti Golfi Liidust on tagasi tõmbunud juhtiv ladvik ning ka jääjatel jagub valusaid sõnu Eesti golfi arengu kohta. Aga mõistagi ei puudu ka head uudised, kasvõi Suuresta väljaku lootustandva tuleviku näol.

Et kõigest sellest osa saada, telli järgneva 10 päeva jooksul eriti soodsa hinnaga ajakiri Golf ja kõige kuumemad golfiuudised, kas siis läbi õnnepisarate või mureprisma vaadatuna, jõuavad ka sinuni!

Ajakirja Golf aastase soodustellimuse saab vormistada SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga