White Beach Golf lõpetab hooaja võistluse ja peoga

0

Foto: Steve Carr

White Beach Golf korraldab laupäeval, 28. oktoobril hooaja lõpuvõistluse lahtise individuaalvõistluse vormis,. Kogunemine ja kohvilaud on alates kell 10-st, ühisstart on kell 11. Oodatud on osavõtjad kõikidest golfiklubidest, maksimaalne võistlejate arv on 72. Võistlejate kaaslased on oodatud võistlusjärgsele pidulikule hooaja lõpetamisele White Beach Golfi klubimajas orienteeruva algusega kell 17.

Võistlusklassideks on mehed HCP 0-18, HCP löögimäng; mehed HCP 18,1-6, punktimäng; naised HCP 0-36 punktimäng; naised & mehed HCP 36,1-54 punktimäng. Võrdse tulemuse korral võidab madalama HCP-ga mängija. Erivõistlusteks on pikim löök rajal 14 eraldi meeste ja naiste arvestuses; lähim lipule rajal 13 eraldi meeste ja naiste arvestuses ning parim Scratch ühisarvestuses. Iga võistlusklassi 2 parimat ja erivõistluste võitjaid autasustab Valgeranna Golfiklubi. Loosiauhinnad on White Beach Golfilt.

Osavõtutasu on 75 eurot, Valgeranna Golfiklubi liikmetele 60 eurot ja WBG hooajapileti omanikele 30 eurot. Osavõtutasu sisaldab kohvilauda enne võistluste algust, greenfeed, harjutuspallide ja golfikäru kasutust, sauna ja saunaõlut peale võistluspäeva, hooaja lõpupidu koos tervitusjoogi ja 3-käigulise rikkaliku õhtusöögiga. Kõiki tasusid saab maksta pangaülekandega White Beach Development AS arveldusarvele EE621700017000495695 Nordea Pangas hiljemalt 25. oktoobril.

Võistluspäeval saab osavõtutasu tasuda caddiemasterisse sularahas või pangakaardiga. Registreerimine lõpeb 25. oktoobril kell 12. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox, meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee või telefonil +372 44 29930. Juhul kui võistlustele registreerub rohkem kui 72 osalejat, eelistatakse esmajärjekorras Valgeranna Golfiklubi liikmeid ning seejärel kõiki teisi võistlejaid nende registreerumise ajalises järjekorras süsteemis GolfBox.

Valgeranna Golfi võistluskalendris on enne lõpuvõistlus veel üks golfisündmus, Baron Otard Cross Country 21. oktoobril, mis kujutab klubi kirjelduse järgi endast lahtist individuaalvõistlust HCP löögimängus täiesti segasel golfirajal.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga