VIDEO! Na võitis Greenbrieri ja 1,3 miljonit dollarit

0

Foto: Shutterstock

Kevin Na võitis 8. juulil lõppenud Greenbrier Classicu ja 1,3 miljonit dollarit.

See oli tema esimene PGA Touri võit pärast 2011. aastat. Na alustas viimast päeva löögi kaugusel Kelly Kraftist ja Harold Varner III-st, kuid lõi siis -6 ehk 64 ja kokku -19. Ta lõi birdie’d 4.-6. ja 8.-10. rajal, nende seas 14-, 10- ja 8-meetrised putt’id. Lõi ka hiljem, aga just neid plokke tõi meedia välja.

Nal on Ameerika ja Lõuna-Korea kodakondsus ning ta palus turniirijärgses teleintervjuus härdunult luba kõnetada korea keeles oma toetajaid. Nal oli enne turniiri teenitud küllaltki kena 26 miljonit dollarit.

Kraft lõpetas -14 ja 2. kohaga. Brandt Snedeker ja Jason Kokrak jagasid 3. kohta (-13). Neli kõrgeimat kohta said pääsu British Openile (need, kes polnud pääsu veel kindlustanud). Neljandana pääses Austin Cook, kes oli 5. koha jagajatest kõrgeima edetabelikohaga.

Phil Mickelson sai taas veidra trahvi. Ta tasandas muru, et löök tuleks parem, taipas siis ise, et see on vist reeglitevastane, läks kohtuniku juurde ja võttis vastu kaks trahvilööki.

29-aastane John Peterson loobus pärast Greenbrierit golfist. Tegelikult oli see ka sunnitud loobumine, sest ta ei saanud piisavalt punkte jätkamiseks. Ta võib muidugi alustada jälle nõrkadelt võistlustelt ja koguda punkte, aga Peterson oli tänavu öelnud, et talle ei meeldi reisida.

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga