VALGERANNAS! Võistlus Green Christmas toob golfarid jõulude eel taas rajale

0
Valgeranna

Foto: Steve Carr

Golfiklubi White Beach Golf korraldab laupäeval, 23. detsembril Valgerannal golfivõistluse Green Christmas 2017. Tegu on lahtise individuaalvõistlusega, kuhu on oodatud osavõtjad kõikidest golfiklubidest. Maksimaalne võistlejate arv on 72.

Kogunemine ja kohvilaud on alates kell 9.30-st, ühisstart kell on 10.30. Mängitakse suvegriinidel talvereeglitega. Erivõistlusteks on pikim löök rajal 1 ja lähim lipule rajal 5, mõlemad eraldi meeste ja naiste arvestuses.

Üks korraldajatest, head caddiemaster Viljar Kõiva ütles, et sellise ilmaga, nagu nädala algul on, teeks nad võistluse kindlasti ära. “Kui lumi maha tuleb, siis peame võistluse ikkagi ära jätma,” arvas ta. Mullu peeti samasugune võistlus 27. detsembril ja osavõtjaid oli siis 60 ringis, sest Viljar Kõiva sõnul meeldib golfaritele selline teistmoodi golfisündmus. Valgerannas on golfi mängitud ka 1. jaanuari hommikul, kuid tuleva aasta avamäng sõltub taas ilmast.

Osavõtutasu on 45 eurot, WBG hooajapileti omanikel 30 eurot ja see sisaldab kohvilauda enne võistluste algust, greenfeed, harjutuspallide ja golfikäru kasutust, sauna peale võistluspäeva ja kahekäigulist õhtusööki.

Võistlusjuhendi leiab SIIT ja registreerida saab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga