Üleskutse suurvõistlustele vabatahtlike leidmiseks!

0

Vabatahtlikke töö on suurte golfiürituste sujumise oluliseks ja lahutamatuks osaks. Viimasel paaril aastal on Niitvälja suurüritustel kaasa löönud kokku ligi sada vabatahtikku. Vabatahtlik töö näitab inimese head tahet tegutseda, saada uusi kogemusi ja kontakte ning leida sõpru – väärt kogemus igaljuhul! Vabatahtlikuks on oodatud  nii golfihuvilised kui ka lihtsalt tublid aktiivsed inimesed igas eas.

2013. aasta võistlused, kuhu abiväge vajatakse:

19.-21. juuni Estonian Amateur Open by Ernst & Young
12.-14. juuli  XXI Niitvälja Karikas by Mandatum Life
 10.- 11. august  Niitvälja Golfiklubi Meistrivõistlused 

Vajame abi vahetulemuste võtmisel ning palli otsijad (ball spotter).

Töö kirjeldus:

“Vahetulemuste võtjad”  – radadel 3, 6, 9, 13, 16 – märkida üles võistlejate tulemused ning edastada need staapi tahvelarvuti abil .
“Palli otsijad (ball spotter)” radadel 4, 5, 7, 9, 12, 17 – jälgida kuhu peale avalöögi sooritamist mängija pall kukub ja anda sellest mängijale lipuga märku.

Vabatahtliku töö on tasustatud – üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe Niitvälja Golfi Park väljak vautšeriga või 20 žetooniga ja pool päeva (kuni 4 tundi) ühe Niitvälja Golf Par 20 väljaku vautšeriga või 10 žetooniga.

Lisaks on  kaetud toitlustus vabatahtlikuks olemise päevadel ning iga vabatahtlik (Est-Amil) saab kingituseks polosärgi.

Kui tekib küsimusi siis lisainfot töökorraldusest, ajagraafikust ning ka registreerimine toimub läbi Merle Eenmaa merle@niitvaljagolf.ee, tel: 505 8363

„Elu ei koosne mitte suurtest ohvritest ja kohustustest, vaid väikestest asjadest, millest naeratused ja tehtud heateod võidavad südame ja hoiavad seda.” 

Lisainfo:
http://www.niitvaljagolf.ee/
https://www.facebook.com/golfikeskus?hc_location=stream

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga