Tugevaima labaga driver

0

Driver’i laba esikülje paindumine ja põrkamine on väga täpselt reguleeritud. See, et esikülje keskosa reeglid on paika pandud, ei tähenda aga, et esikülje ülejäänud piire ei võiks edasi otsida.

Srixon on suuruselt neljas golfivarustuse ettevõte maailmas. Eelmisel aastal valmistasid nad enam kui 70 000 keppi. Srixon kulutab aastas Tourile 55 miljonit dollarit, kuid neil polnud eelmisel aastal ühtegi driver’it mängus. Z785 on saanud nii palju kiita, et järgmisel aastal peaks nendega mängima 24 mängijat, arvab ettevõte.

Srixon suurendas paindumisala ja võitis juurde pallikiirust 3 kilomeetrit tunnis võrreldes Pingi, Callaway või Taylormade’iga. Z785 laba esikülg on tehtud titaaniumisulamist. Mitsubishi valmistatud süsinikkroon on Srixoni sõnul tugevam Callaway omast. Srixonile kuulub Miyazaki, aga kuna selle varsi keegi Touril ei kasutanud, on Z785 vars proffide üks lemmikuid Project X HZRDUS Red 65.

Srixon ütleb, et nad pole ühegi driver’i arendamisele kulutanud nii palju raha. Z785 soovituslik jaemüügihind on Inglismaal 349 naela ja Ameerikas 499 dollarit ning see on müügil 14. septembrist.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga